1. liga mladších dorostenek: Házená Jindřichův Hradec 23:36 DHC PLZEŇ (4.5.2024)

| Přečteno 73x

K poslednímu zápasu mistrovské sezóny jsme v sobotu 4.5. vyrazili do Jindřichova Hradce s cílem předvést hezkou házenou, protočit všechny hráčky na hřišti a samozřejmě vyhrát.
Začátek nebyl úplně podle našich představ, obrana nebyla dostatečně pozorná, zahazovali jsme jasné šance a celkový projev byl takový utahaný. Naštěstí se holky brzy vzpamatovaly, šláply na plyn a ze stavu 3:2 pro domácí během deseti minut otočily na 3:9.
O osudu zápasu bylo rozhodnuto, ale jsem rád, že jsme dokázali hrát celou dobu aktivně, snažili jsme se tlačit na rychlé útoky a udrželi koncentraci v obraně. Tím pádem jsme domácí nedovolili myslet na zkorigování stavu, naopak jsme náskok navyšovali. Největší rozdíl ve skóre byl 16 brankový (18:34).
Každopádně poslední zápas ukázal, že je titul ve správných rukou.
Teď už mají holky po sezóně a po předání medailí po středečním utkání žen už můžou oficiálně slavit mistrovský titul a užívat si volna.

Hrály:

Hanzlíková 7/1, Budková 6, Košková 2, Vaicová 1, Bezdičková 2, Špačková 2, Burjasová 2, Vopatová 1, Růžková, Palečková 1, Dostalová 5, Kokošková 2/1, Březinová 2, Brejchová 3
Chytaly: Nyklesová, Chvátalová