Starší dorostenky: SHK Kunovice 31:34 DHC PLZEŇ (20.4.2024)

| Přečteno 97x

Další z náročných soubojů čekal naše starší dorostenky v sobotu 20.4. v Kunovicích, kde se nehraje vůbec lehce.
Navíc jsme odjížděli jen s jednou brankářkou, protože Áďa bohužel onemocněla. Veškerá tíha zápasu tak zůstala na Komárovi, která se vypořádal s nelehkým úkolem velmi slušně.
Celý první poločas jsme měli velké problémy v obraně, dělal nám problém dobrý pohyb bez míče domácích hráček a nebezpečné střelecké spojky. Naštěstí jsme se celkem bez problémů prosazovali v útoku, na druhou stranu proměňování jasných šancí bylo opět tristní. I proto jsme šli do kabin s dvougólovým mankem.
Do druhého poločasu jsme vstoupili velmi dobře a výsledek rychle otočili. Naše aktivní obrana konečně začala fungovat lépe, Komár přidal důležité zákroky a v útoku jsme rozprostřeli góly na všechny posty.
  • I když se domácí neustále snažili dotáhnout, vedení už jsme nepustili a získání medaile je teď po vítěztví 31:34 už jen v našich rukou.
V sobotu 27.4. nastoupíme v 15:00 k našemu poslednímu domácímu utkání této sezóny proti Kynžvartu. Naposledy doma hrají i naše mladší dorostenky. Béčko zahájí den v 11:00 v utkání proti Chebu a áčko následně ve 13:00 vyzve také Kynžvart. Chceme VÁS slyšet!

Budková K., Košková, Vaicová, Bezdičková 6, Loskotová 2, Špačková 6/3, Burjasová 4, Vopatová 1, Růžková 2, Palečková 3, Polanková 5/3, Dostalová, Baumruková 1, Březinová, Pražáková 3
Chytala: Nyklesová