Plzeňská liga mini 4+1 (14.4.2024)

| Přečteno 19x

V neděli 14.4 se odehrálo další kolo Plzeňské ligy v kategorii mini 4+1. Turnaj se uskutečnil za krásného slunečného dne na hřišti DHC Plzeň.

Za DHC nastoupily 3 družstva minižaček.

DHC Plzeň A

Holky nastoupily v silnější skupině a postupně se potkaly s týmy VŠ holky, kluci, Talent kluci, Cheb a Chebsko a Kynžvart. Pohyb na hřišti se zápas od zápasu zlepšoval a všechny hráčky se dokázaly střelecky prosadit. Na tomto turnaji jsme si dali za cíl dobré postavení pro zisk přihrávky a snahu získat klepnutý míč. Dokud jsme se soustředili, tak se nám to dařilo. S postupem času a přibývající únavou koncentrace klesala a obrana již nebyla tak soustředěná. Co se holkám, ale vůbec nedá vytknout, je chuť dávat branky.

Hrály: Čelustková, Hodlová, Chovanová, Fryčková, Uhlářová, Troníčková, Pavízová, Zajíčková

DHC Plzeň B a C

byla dvě vyrovnaná družstva. Tyto týmy odehrály ve slabší skupině každý celkem pět zápasů, a to s týmy: Talent B,C, VŠ Plzeň, Kynžvart. Týmy byly rozděleny po 7 – 8 hráčkách, takže každá dostala na hřišti velký prostor.

Holky hrály s chutí. Některé hráčky mají ale stále problém s uvolnění bez míče jiné zas s dobrým obsazováním útočníků. S postupem času se ale výkon holek zvyšoval, dokázaly se dostat ke gólovým příležitostem a v obranné činnosti již nebyl takový chaos. Chtěla bych všechny moc pochválit za kolektivní výkon na hřišti, který vedl také k tomu, že si každá hráčka dala několik gólů.

Za DHC B hrály: Klaudová, Vrbová, Machová, Kodlová, Šebelová, Fiřtová, Uhlářová, Fialová

Za DHC C hrály: Vildmanová, Slámová, Cviklová, Kleinová, Přerostová, Tylová, Doláková