Starší dorostenky: DHC PLZEŇ 28:23 Sokol Vršovice (9.3.2024)

| Přečteno 60x

k zápasu s posledním týmem tabulky jsme v sobotu 9.3.2024 nastoupili kromě dlouhodobě zraněných Majdy a Anet také bez naší největší opory Máji.
Přesto jsme do zápasu nastupovali jako favorit, ale tentokrát se nám bohužel nepovedl začátek utkání.
Do šancí jsme se dostávali poměrně snadno, ale proměňování bylo naprosto tristní. Tyčky zvonily, brankářka omlácená, ale to bylo asi tak všechno. V prvním poločase jsme nedali navíc 3 sedmičky, a tak nebylo divu, že jsme šli do kabin za nepříznivého stavu 11:13.
Druhý poločas jsme začali opět neproměněnou sedmičkou a dostali další 2 góly. Naštěstí holky ukázaly, že házenou hrát umí a předvedly tříminutovou smršť, kterou jsme ovládli 6:0, i když se nám opět nepodařilo dát další sedmičku. Od této chvíle jsme měli zápas pod kontrolou. I když jsme tentokrát nepředvedli zrovna oslnivý výkon, i takové zápasy je třeba zvládnout. Nakonec výhra 28:23.
Rád bych pochválil Budku, která do hry přinesla oživení a potřebný drajv, který nám jinak po celý zápas chyběl.
K příštímu utkání vyjedeme do vzdálené Olomouce, kde nastoupíme společně s našimi mladšími kolegyněmi v sobotu 16.3.2024. Béčko mladšího dorostu hraje v neděli 17.3. v Ústí. Doma se představíme netradičně ve čtvrtek 21.3.2024 v 18:00 proti Mostu.

Budková K. 6/3, Košková 2, Stulíková 4, Vaicová, Bezdičková 6, Loskotová 3, Burjasová 1, Vopatová 4, Palečková, Dostalová, Baumruková, Březinová, Šantorová, Pražáková 2/1
Chytaly: Chvátalová, Nyklesová