2. liga mladších dorostenek: DHC Slavia Praha 23:30 DHC PLZEŇ (25.2.2024)

| Přečteno 88x

V neděli 25.2.2024 odpoledne odehrálo B mladšího dorostu svoje další těžké utkání v Praze proti Slavii.  Byl před námi další těžký zápas a nechtěli jsme zopakovat výkon z předešlého víkendu.

Zápas byl od začátku vyrovnaný. Naše obrana fungovala až na nějaký zbytečný chyby celkem dobře a za dobrou obranou chytaly velmi dobře i naše gólmanky. V útoku jsme si dobře tvořili šance, které jsme oproti minulému zápasu úspěšné promenovali. Ve 23. minutě jsme odskočili Slavii na rozdíl 3 gólu a donutili jsme Slavii k oddechovému času. Závěr prvního poločasu patřil nám a svůj mírný náskok jsme navýšili na poločasových 16:12.
Ve druhém poločase jsme navázali na výkon z konce prvního poločasu. Skvěle jsme bránili a spojky Slavie najednou nevěděly, co hrát. Získali jsme spousty balonu a trhaky nebo rychlými útoky jsme Slavii jednoznačně přehrávali. Slavii jsme po celý druhý poločas nepustili do ničeho, co by mohlo změnit stav zápasu a tak na konci zápasu svítilo na tabuli konečný výsledek 23:30 v náš prospěch.
Hodnocení trenéra Martina Cvikla:
Holky zaslouží velkou pochvalu za odvedený výkon. Velmi dobře hrály jak u útoku, tak i v obraně. Takhle bych si představoval, aby vypadali všechny těžší zápasy z naší strany.
Po repre pauze se béčko mladšího dorostu představí 9.3. ve 13:00 doma proti Vršovicím. Před nimi v 11:00 stejného soupeře vyzvou i starší dorostenky a od 17:00 budou proti Slavii Praha hrát zase ženy. Večer nás čeká 6. ročník plesu DHC Plzeň a lístky jsou stále v prodeji (viz příloha).

Budková K. 4, Rittichová 1, Svatoňová 6, Dostalová 8, Sedláčková A. 1, Červená, Samcová 1, Hanzlíková 5, Budková A. 4, Egermajerová, Šantorová

Chytaly: Nikodemová, Nyklesová