Starší dorostenky: DHC Slavia Praha 34:17 DHC PLZEŇ (25.2.2024)

| Přečteno 82x

V neděli 25.2.2024 nastoupily starší dorostenky k těžké zkoušce na palubovce Slavia Praha.
Bylo jasné, že zápas mladších dorostenek se odrazí na výkonu ve straších. Druhý opravdu těžký zápas v řadě je bez debat náročný.
Začátek jsme zvládli poměrně dobře, ustáli jsme úvodní tlak, slušně bránili, v útoku jsme hráli trpělivě a v 11. minutě byli jen jeden gól za soupeřem. Potom jsme trochu vypadli z role, dostali 5 gólů v řadě hlavně z rychlých útoků. Po oddechovém čase jsme se uklidnili, vrátili se k naší hře, přiblížili se na 3 góly, ale 2 neproměněné sedmičky nás stály lepší poločasový výsledek než 13: 8 pro Slavii.
Doufal jsem, že ještě vydržíme i ve druhé půli. Bohužel nám totálně došla šťáva a ani není co hodnotit.
Slavia nás jednoduše přejela 34:17.
I přes tento výprask je jasné, že se holky ještě ve zbytku soutěže poperou o co nejlepší umístění.
Nyní je repre pauza, kde máme zástupkyně: Máju Polankovou a Áďu Chvátalovou. Po ní se představíme 9.3. v 11:00 na domácí palubovce proti Vršovicím. Stejného soupeře ve 13:00 vyzve béčko mladšího dorostu a šňůru zápasů uzavřou ženy v 17:00 proti Slavii Praha. Po zápase žen se přesuneme do sokolovny Újezd, kde nás čeká již 6. ples DHC Plzeň. Přijďte si s námi užít večer plný zábavy a dobré muziky – lístky jsou stále v prodeji (viz přiložený leták).

Budková K. 1, Košková 3, Stulíková 1, Vaicová 2, Bezdičková, Loskotová, Burjasová 1, Vopatová, Palečková, Polanková 5/1, Baumruková 1, Březinová 1, Pražáková 2
Chytaly: Chvátalová, Nyklesová