Starší dorostenky: Handball club Zlín 30:30 DHC PLZEŇ (28.1.2024)

| Přečteno 82x

V neděli 28.1. nastoupily starší dorostenky k ligovému utkání ve Zlíně, kde se s domácím týmem utkaly o průběžné třetí místo, navíc chtěly odčinit vysokou porážku z prvního měření sil v této sezóně z domácí palbovky 26:34.
Po vyrovnaném začátku jsme se poprvé utrhli v desáté minutě, kdy jsme odskočili na průběžný výsledek 5:10, bohužel ve 20. minutě bylo opět vyrovnáno. Po oddechovém čase hoky zmobilizovaly síly, dobře bránily a díky rychlým útokům jsme do poločasu opět utekli na 13:18.
Začátek druhého poločasu se nám hrubě nepovedl, technické chyby, laciné branky z větší vzdálenosti a ve 40. minutě svítil na ukazateli stav 22:22. Holky jsou ale bojovnice a dokázaly opět odskočit, bohužel jsme v poslední desetiminutovce neproměnili několik jasných šancí, nechali se zbytečně vyloučit a v závěru nás stálo vítězství několik víc než zvláštních rozhodnutí rozhodčích. Na druhou stranu, vůbec jsme se do této situace nemuseli dostat a rozhodnout zápas daleko dřív. Konec utkání 30:30.
Bod je určitě cenný, příští týden nás totiž čeká další velmi těžký zápas, tentokrát v Písku, kde nastopíme také v neděli 4.2. ve 13:00 po utkání mladších dorostenek.

Budková K., Košková, Stulíková, Vaicová, Bezdičková 2, Loskotová 4, Špačková, Burjasová 1, Vopatová 3, Růžková 8, Palečková, Polanková 9/2, Pražáková 2
Chytaly: Nyklesová, Chvátalová