Starší dorostenky: DHC PLZEŇ 35:30 Házená Jindřichův Hradec (21.1.2024)

| Přečteno 134x

Starší dorostenky v neděli 21.1. čekla nepříjemný soupeř z Jindřichova Hradce v čele s nejlepší střelkyní soutěže Zuzanou Coufalovou. My jsme se museli vyrovnat s několika absencemi. Obzvlášť citelné byly ztráty levaček Majdy a Koši. Na pravém křídle musela zaskočit Eliška a chopila se toho velmi dobře.
Od začátku jsme viděli vyrovnaný zápas. Hradci jsme umožnili lehce skórovat z postů spojek, protože naše obrana nebyla dostatečně aktivní a v devatenácté minutě byl stav nerozhodný 11:11. Poslední fázi prvního poločasu jsme konečně trochu přitvrdili v obraně a hned se to odrazilo na výsledku. Do šaten jsme šli s pětigólovým náskokem 20:15.
V druhém dějství jsme si náskok poměrně v pohodě hlídali, několikrát ho navýšili až na 7 branek, ale soupeř se také nevzdával a jejich nejlepší hráčky Coufalová a Neidrová nás trápily celý zápas.
Z našeho týmu bych vyzdvihnul Bezďu, která vstřelila 10 branek s vynikající úspěšností, ale všechny holky přispěly k tomu, že jsme získali další důležité vítězství 35:30.
Nyní máme na programu výjezd do Zlína a do Písku, kde nás čekají velmi těžká utkání, které budou jedny z rozhodujících pro závěrečné pořadí.

Budková K, Stulíková 2, Bezdičková 10/1, Loskotová 3, Svatoňová, Špačková 1, Burjasová 1, Vopatová 1, Palečková 4, Polanková 9/2, Baumruková 2, Hanzlíková, Pražáková 2
Chytaly: Chvátalová, Nyklesová