2. liga mladších dorostenek: DHC PLZEŇ 47:23 TJ Loko České Budějovice (21.1.2024)

| Přečteno 32x

V neděli 21.1. nastoupila záloha mladšího dorostu po zimní pauze poprvé v tomto roce k ligovému utkání, kdy na domácí palubovce vyzvala České Budějovice.

Po chladné dvacetiminutovce, kdy jsme si v obraně nedokázali poradit s jedinou soupeřovou aktivní hráčkou a stav byl vyrovnaný 12:11, přišlo konečně zlepšení obranné činnosti a zvýšení tempa v útoku, což vedlo k pohodlnému poločasovému výsledku 23:13.

Do druhé půle jsme díky tomu mohli vstoupit s klidnou hlavou a pokračovali jsme v navyšování svého náskoku. Všem hráčkám vyjma brankářek se podařilo vstřelit branku a společně tak dosáhly na vysoké vítězství 47:23.

Do příštích utkání je třeba s takovou vervou a chutí vstoupit již od první minuty. Takto pomalý nástup nás může se silnějšími soupeři stát cenné body.

Příští víkend v sobotu 27.1. jedeme do Pardubic, které aktuálně sídlí na desáté příčce. Doma nastoupíme zase o týden později – v sobotu 3.2. v 11:00 nás čeká souboj se Strakonicemi.

Budková K. 10, Svatoňová 4, Šollarová 7, Dostalová 6, Sedláčková 1, Hanzlíková 8/1, Budková A. 7, Vaníková 1, Šantorová 3

Chytaly: Kaucká, Nikodemová