1. liga mladších dorostenek: DHC PLZEŇ 30:21 Házená Jindřichův Hradec (21.1.2024)

| Přečteno 74x

Do prvního zápasu po zimní přestávce jsme v neděli 21.1. proti Jindřichovu Hradci vstupovali v roli jasného favorita. V zápase jsme dali větší prostor hráčkám ročníku 2008, přesto jsme od začátku drželi vedení ve svých rukou.
Hlavně v prvním poločase spolehlivě fungovala obrana a v útoku jsme se dokázali opět prosazovat ze všech postů a také z rychlých útoků. Poločasový výsledek 17:8 odpovídal dění a hřišti.
Ve druhém poločase jsme střídali dobré a horší pasáže, kde jsem hlavně v útoku postrádal větší kolektivní pojetí. Na druhou stranu se snažily holky plnit pokyny, které dostávaly a tak jsem mohli vidět několik pěkných akcí.
Teď nás čekají 2 těžké venkovní zápasy ve Zlíně a Písku a tam bude třeba předvést ještě lepší a koncentrovanější výkon.

Budková K. 2/2, Košková 4, Bezdičková 1, Loskotová, Svatoňová 1, Špačková 5, Burjasová 1, Voaptová 1, Palečková 1, Dostalová 3/1, Baštářová 1, Budková A. 3, Hanzlíková 6, Kokošková 1
Chytaly: Soukupová, Nyklesová