2.liga mladších dorostenek: HC Hvězda Cheb 20:39 DHC PLZEŇ (19.11.2023)

| Přečteno 157x

V neděli 19.11. odpoledne odehrálo béčko mladšího dorostu svoje poslední venkovní utkání tohoto roku proti Chebu. Upřímně, zápas jsme čekali poměrně těžký, vzhledem k postavení Chebu v tabulce a jeho výsledkům, ale bylo to přesně naopak.

Do zápasu jsme vstoupili v poměrně rychlém tempu a velmi dobře. Hned v prvních 10 minutách jsme si vybudovali slušný 5-ti gólový náskok. Cheb okamžitě reagoval oddechovým časem, který jim ale moc nepomohl. My jsme výborně bránili a za obranou velmi dobře chytala naše gólmanka. V útoku jsme si poměrně snadno tvořili šance, které jsme díky bohu gólově zakončovali. Svůj náskok jsme postupně navyšovali, až na poločasových 8:20 v náš prospěch.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. Cheb byl už odevzdaný a v podstatě bylo po zápase. Nám stále velmi dobře šlapala obrana a v útoku jsme Cheb bez problémů přehrávali. Konečný výsledek zápasu byl 20:39 v náš prospěch.

Hodnocení trenéra Martina Cvikla:

Za zápas zaslouží holky velkou pochvalu. Zápas mě překvapil, čekal jsem ho těžší. Holky výborně bránily a v útoku Cheb rychlou hrou velmi dobře přehrávaly. Pochválit musím i naši jedinou gólmanku Kutinu, která velmi dobře chytala.

Poslední utkání tohoto roku odehraje béčko mladšího dorostu ve čtvrtek 23.11. od 18:00 doma proti Mělníku a pokud se jim podaří zvítězit, přezimují na druhé příčce tabulky.

Hanzlíková 3/1, Budková K. 6/1, Rittichová, Svatoňová 6, Šollarová 3, Dostalová 5, Sedláčková A. 4, Červená 2, Samcová 1, Budková A. 2, Vaníková 3, Šantorová 4

Chytala: Nikodemová