1.liga mladších dorostenek: Házená Kynžvart 27:33 DHC PLZEŇ (19.11.2023)

| Přečteno 141x

Poslední podzimní zápas jsme sehráli v neděli 19.11. ve 13:00 v Lázních Kynžvart. „Se vším respektem k soupeři, jsme byli v zápase jasnými favority,“ konstatoval trenér Filip Tureček, který nám celé utkání zhodnotil.
Bohužel jsme na začátku vůbec nechytili tempo utkání a poprvé jsme se dostali do vedení až ve 12. minutě, potom jsme trochu zabrali, ale větší než čtyřbrankový náskok jsme si nevypracovali. Poločasový výsledek 14:18 se mně vůbec nelíbil, hlavně díky ležérní obraně.
Na začátku druhé půle jsme nastartovali motory a za 5 minut už jsme vedli o 7, ale zbytek zápasu jsme opět odehráli ve vlažném tempu a nechali domácí tým na dostřel celý zápas. Jediné pozitivum zápasu bylo, že jsme protočili všechny hráčky a 12 se jich zapsalo do střelecké listiny. Utkání skončilo 27:33.
Abych nekončil negativně, celá podzimní sezóna se nám povedla, neztratili jsme ani bod a i výkony většinou snesly přísné měřítko. Cíl máme jasný a vede k němu jediná cesta, a to tvrdá práce během pauzy.

Hrály:

Hanzlíková 4, Budková 1, Košková, Stulíková 1, Vaicová, Bezdičková 4, Loskotová 2, Svatoňová 3, Burjasová 2, Špačková 4, Vopatová 3, Růžková 3, Palečková 4, Dostalová 2
Chytaly: Hodková, Chvátalová
Úvodní foto: Luděk Eidelpes