Starší dorostenky: DHC PLZEŇ 19:36 DHC Slavia Praha (8.10.2023)

| Přečteno 200x

Proti velkému favoritovi celé soutěže jsme bohužel nastoupili naprosto zoufale. Propadali jsme prakticky ve všech herních činnostech a v 10. minutě jsme zaslouženě prohrávali 2:9. Následující desetiminutovka byla jediná z celého zápasu, která u nás snesla přísnější měřítko (8:13). Bohužel jsme tento výkon nedokázali udržet a v poločase jsme prohrávali už zase o 7 branek 9:16
.
V přestávce jsme se snažili holky povzbudit, ale následujících 30 minut byl naprostý zmar a odevzdanost. Slavia si z naší obrany dělala trhací kalendář, v útoku jsme se utápěli v akcích 1:1, které neměly šanci na úspěch a nebyl v podstatě nikdo, kdo by byl schopný se zápasem něco udělat a prohra 19:36 je sice krutá, ale naprosto zasloužená.
Nemrzí mně ani tak porážka jako výkon a nastavení některých hráček, které už před zápasem prohrávaly o 10. Bohužel jsme tím degradovali poslední 3 zápasy, kde jsme se prezentovali dobrou házenou a bojovným výkonem. K dalšímu zápasu nastupujeme ve Vršovicích až za 14 dní, máme tedy čas zvednout hlavy, pořádně potrénovat, znovu se do toho opřít a zapracovat i na psychice. Holky házenou umí a musí uvěřit tomu, že se můžou měřit i s těmi nejlepšími.
Doma se starší dorostenky ukážou až v sobotu 28.10., kdy v tradičních 15:00 vyzvou dalšího těžkého soupeře z Olomouce. Stejného soupeře ve 13:00 vyzvou jejich mladší kolegyně a béčko mladšího dorostu nastoupí už v 11:00 proti Ústí.

Hrály:

Košková, Stulíková 5, Bezdičková 1, Loskotová, Burjasová 1, Vopatová 1, Růžková 1, Palečková, Polanková 7/1, Baumruková, Růžičková, Vaníková, Pražáková 2
Chytaly: Chvátalová, Nyklesová, Hodková