2. liga mladších dorostenek: DHC PLZEŇ 57:22 HC Háje (24.9.2023)

| Přečteno 135x

V neděli v ranních hodinách nastoupilo béčko ml. dorostu DHC k domácímu utkání proti HC Háje.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, hned v prvních pěti minutách jsme vedli rozdílem pěti branek (5:0). Svůj náskok jsme v podstatě stále navyšovali, v půlce prvního poločasu jsme vedli dokonce už 18:3. Velký brankový náskok jsme získali díky velkému množství rychlých útoků, ze kterých jsme snadno gólově zakončovali. Stav po prvním poločase byl pro Háje hrozivých 31:9 v náš prospěch.

Do druhého poločasu jsme vstoupili podobně jako do prvního. Stále jsme navyšovali svůj náskok díky rychlým útokům, ze kterých jsme snadno dávali branky. Jediný co v zápase vytknout, byla obrana ve druhém poločase. Holky se často neúspěšné snažili vypichovat míče, a tak dávaly protihráčkám snadný prostor k zakončení. Zápasový výsledek byl 57:22 v náš prospěch.

Hodnocení trenéra Martina Cvikla:

„Takový zapas se mi nehodnotí moc dobře, není tam totiž moc co hodnotit. Holky samozřejmě zaslouží pochvalu za výhru, ale byl to spíše takový zápas na jednu branku. Jediné co vytknout, byla obrana v druhém poločase, teď už přijdou těžší soupeři, takže je potřeba se v obranné fázi lepe koncentrovat.“

V příštím kole nastoupíme na domácí palubovce k plzeňskému derby proti HK Slavia VŠ Plzeň. Na derby se můžete přijít podívat v neděli 1.10. v 15:00.

Hrály:

Hanzlíková 9/1, Budková K. 4, Rittichová 5, Svatoňová 4, Šollarová 3, Dostalová 5, Červená 3, Samcová 2, Budková A. 12, Poskočilová, Vaníková 6, Šantorová M., Sedláčková M. 1

Chytala: Nikodemová