Sluníčka (a pár Žirafek) na posledním turnaji Přípravek (HK Slavia VŠ Plzeň 11. 6. 2023)

| Přečteno 174x

Poslední turnaj letošní sezóny pořádala v neděli 11. 6. 2023 plzeňská HK Slavia VŠ.

Turnaj proběhl v pěkném slunečném počasí, které jako by nepříznivě ovlivnilo výkony všech Sluníček. Oba starší týmy byly bez jiskry a podřizovaly se výkonům soupeřů, místo aby samy určovaly tempo hry.

Fotky si můžete prohlédnout zde.

DHC Plzeň A

Holky se snažily a bojovaly. Dařilo se Barče S. a Káje. Několik pěkných akcí měla Evička.

Hráčky se zatím v brance všechny střídají, nemáme stálou brankářku a výkony hráček v brance jsou velmi proměnlivé a nestabilní. Dostáváme tedy poměrně dost branek, což ale není chyba jen brankáře, ale i obrany. Máca, ale i některé ostatní hráčky, s chutí útočí, ale do obrany se jim vůbec nechce.

Celkově to příliš pohledná miniházená nebyla.

Hrály:

Schejbalová, Fryčková, Machová, Müllerová, Hodlová, Lišková

DHC Plzeň B

Tentokrát to nebyl výkon na pochvalu. Vcelku dobře hrála Viky a snažila se Terka Cviklová. Ostatní holky hodně spoléhaly na to, co vymyslí Viky a nikomu se moc nechtělo na bránu. Kačka a Aichy se po prvním zápase osmělily a už to bylo o trochu lepší. Také Doly se povedly dvě pěkné akce.

Celkově se ale stejně jako druhý tým loučíme se soutěží nepříliš povedeným výkonem.

Hrály:

Uhlářová V., Klaudová, Aichingerová, Doláková, Slámová, Vrbová, Cviklová

DHC Plzeň C

Tým Žirafek hrál v poslední skupině a měl za soupeře tým Talentu, HK Slavia VŠ a Kynžvartu. S každým týmem jsme odehráli dvě utkání, dohromady tedy šest. Do hry jsme měli pět statečných hráček – přesně na hru. A proto děkujeme, že nám vždy jedna hráčka z týmu Sluníček přišla na pomoc, abychom mohli občas prostřídat. Zápasy proti klukům z Talentu byly vyrovnané, v dalších zápasech jsme Slavii i Kynžvart jasně přehrávali. K vidění byla spousta individuálních akcí, týmových souher, a mnoho střel na branku soupeře, ze kterých padla řada pěkných gólů. Na obranu jsme sice občas trošku zapomínali, ale i tak byla obrana slušná. Za předvedenou hru tak zaslouží všechny hráčky velkou pochvalu. Odměnou pro ně bylo závěrečné vyhlášení, kde si každá hráčka odnesla domů zlatou medaili za celou sezónu.
Hrály:

Drozdová, Pavelková, Přerostová, Tyllová, Uhlářová.