Berušky zakončily sezónu Plzeňské ligy na Talentu (3.6.2023)

| Přečteno 64x

V sobotu 3.6. se konal poslední turnaj Plzeňské ligy v kategorii MINI, kterým se ukončila letošní soutěžní sezóna. Berušky se na Talent dostavily hned se třemi týmy.

DHC A

Náš tým DHC A postupně čekalo 8 zápasů. Utkaly jsme se s Plzeňskými týmy Talentu, Slavie a našich Berušek DHC B a DHC C. Na holkách byla vidět obrovská chuť na hřišti při útoku i obraně a zápasy se nám povedly. Holky srdnatě bojovaly a utkání byla velmi vyrovnaná. Celkově se nám turnaj povedl a holky si to na hřišti parádně užily.

DHC B

Na holkách je znát, že udělaly od prvního turnaje v Chebu před čtyřmi lety obrovský pokrok a zlepšení. Také byla znát únava po dlouhé sezóně, kde se konalo mnoho turnajů a zápasů. Nezbývá nic jiného než popřát ročníku 2012 hodně úspěchů v nové kategorii mladších žaček.

DHC C

V sobotu jsme se s holkami účastnily turnaje 4+1 na Talentu. Náš tým DHC A postupně čekalo 8 zápasů. Utkaly jsme se s Plzeňskými týmy Talentu, Slavie a našich Berušek DHC B a DHC C. Na holkách byla vidět obrovská chuť na hřišti při útoku i obraně a zápasy se nám povedly. Holky srdnatě bojovaly a utkání byla velmi vyrovnaná. Celkově se nám turnaj povedl a holky si to na hřišti parádně užily.