Sluníčka ve slunečné Třemošné (turnaj mini 4+1 20. 5. 2023)

| Přečteno 149x

Za sedmero rybníky a za hlubokými lesy směrem na sever se ukrývá malá vesnička a není to lecjaká vesnička, je to Třemošná.
Uprostřed lesa v areálu Tatranu nás přivítalo skvěle připravené hřiště s objednaným sluníčkem a spoustou trpajzlíků hrajících divnou  hru zvanou miniházená.
Holky byly rozděleny do dvou stejně silných družstev. Ve skupině jsme se obě družstva potkala spolu (tradiční „divno“ zápas proti svým) a dále pak s družstvy Slavie VŠ, Talent C, Rokycany B a domácí Třemošné.
Soupeři, ač často trošku starší, byli na podobné herní úrovni s námi. Odehráli jsme velmi povedená vyrovnaná utkání. Na každém turnaji je patrný nějaký ten malý krůček dopředu. Přestává nám to padat, rychleji začínáme přepínat z obrany do útoku a obráceně. Zatím jako slabinu vidím boj o volné odražené míče směřující z brankovišť po zásahu brankařů nebo do autů po špatném zpracování. Často utíkáme pryč od balonu, nebo na něj koukáme, ale rychlejšího pohybu se od holek nedočkáme. Možná je to částečně i neznalostí pravidel.
Hrály: dle fotek trpajzlíci hej hou hej hou hej hou
Fotky zde

DHC Plzeň C:

Machová, Klaudová, Fryčková, Schejbalová, Šebellová, Müllerová, Rybová

DHC Plzeň D:

Doláková, Indráková, Uhlářová V.,  Vildmanová, Kumpová, Görnerová, Lišková