Berušky na 5+1 na Poštovce (29.4.2023)

| Přečteno 70x

V sobotu si Berušky opět vyzkoušeli Plzeňskou ligu mini 5+1. DHC přihlásilo hned dva týmy, a tak každá hráčka dostala spoustu minut na hřišti.

K prvním třem zápasů nastoupil tým DHC B, který změřil své síly s Talentem B, s Kynžvartem B a Rokycanami. Ve všech zápasech nám chyběla odvaha jít samostatně do zakončení. Když už jsme se odhodlaly a pokusily se o uvolnění, které se nám povedlo na výbornou, tak nás zradilo nepřesné zakončení s razancí dát branku.

Je zapotřebí se více zapojovat do osobních soubojů a chtít častěji jít na branku. Umět vzít zodpovědnost na sebe a chtít dávat branky. Rozhodně si holky zaslouží pochvalu, neboť nejsou úplně zvyklé, aby veškerá odpovědnost byla na nich a určitě bych je pochválila za bojovnost v obraně.
DHC A si na turnaji změřilo síly s Talentem A, Šťáhlavami, s HC Plzeň, s VŠ hochy, s VŠ Dívky, s Třemošnou a Kynžvartem. Ve všech zápasech holky předváděly pěknou házenou, ale co nám vůbec na tomto turnaji nevyšlo, bylo zakončení. Vždy se nám podařilo vymyslet pěknou akci či samostatné uvolnění, ale vůbec jsme nedokázaly být trpělivé a zakončit brankou. Ani obrana nefungovala na 100%, a tak se soupeři dostávali do laciných uvolnění a zakončení.
Doufám, že se z toho holky poučí a na dalším turnaji své snažení podtrhnou brankou.
Opět za své předvedené výkony je třeba pochválit všechny tři brankářky.

Za DHC B hrály:

Brůhová, Čelustková, Čolaková, Dobiášová, Lepší, Mildorfová, Pavízová,  Rubášová, Troníčková, Urbanczyková, Zapletalová

Za DHC A hrály:

Bergerová, Dobiášová, Duchková, Mašková, Michalidesová, Šliková, Urbanová, Zapletalová, Zajíčková, Zelená, Žďánská