Sluníčka na turnaji Přípravek v Kynžvartu (23. 4. 2023)

| Přečteno 145x

V pohádkách to bývá do roka a do dne, pro Sluníčka to bylo do týdne a do dne. A opět se vypravila na turnaj do Kynžvartu.

Tentokrát si zahrála v kategorii Přípravky.

Fotky si můžete prohlédnout zde.

DHC Plzeň A

Po týdnu jsme se vrátili na další turnaj do Kynžvartu a tentokrát jsme hráli proti stejně starým soupeřům. Tento fakt byl ihned na hře holek vidět. Měli jsme mnohem více času na útočení a zároveň jednodušší obranu srovnatelně velkých soupeřů. Holky se během 5 zápasů vydaly ze všech sil, měly pouze jednu na střídání. V obraně příkladně bojovaly, jen někdy ještě na někoho zapomenou a zbytečně pak dostaneme jednoduché góly bez obrany. V útoku přestáváme hrát tolik na vybíjenou se soupeřovo brankářem a zlepšuje se trefování rohů brány. Podařilo se nám prosazovat individuálními akcemi po hezkých kličkách, ale i po souhře více hráček, kde nám balon přestává tolik padat z ruky. Myslím si, že za celý turnaj, holkám patří pochvala za předvedený výkon.
Hrály:
Urbanczyková, Klaudová, Kumpová, Schejbalová, Fiřtová, Aichingerová

DHC Plzeň B

První zápas jsme se hodně rozkoukávaly, špatně jsme obsazovaly  a pohyb na hřišti nebyl cíleně pro míč, ale jen aby se běhalo. V dalších zápasech se už sluníčkostroj rozlej na plné obrátky a holky  dobře obsazovaly a dostávaly se do zakončení. Až poslední  zápas proti Talnetu byl hodně silový a pro holky po celém dni bez střídání fyzicky náročný. Přesto všichni zaslouží pochvalu za nasazení a bojovnost.
Hrály:
Machová, Uhlářová T., Čelustková, Müllerová, Vildmanová

DHC Plzeň C

Ve skupině C za tým DHC Plzeň nastoupily hráčky ze Sluníček a Žirafek. Odehrály celkem 5 utkání s týmy Kynžvartu A i B, Talentu Plzeň B, VŠ Plzeň C a Házená Rokycany. Od prvních zápasů se holky snažily protihárčky obsazovat, ale ne vždy se to podařilo (výborně bránily Terezka P., Emilka a Terezka U.). Dokázaly získávat míče, které často skončily v brance (prosadily se Lucka, Anetka a Niky). Všechny holky se postupně prostřídaly v barnce. Do příštího utkání musme zapracovat na přesnějších přihrávkách mezi spoluhráčkami.
Hrály:
Uhlářová T., Kubatová, Pavelková, Voráčková, Görnerová, Tyllová