Berušky na 5+1 v Rokycanech (2.4.2023)

| Přečteno 181x

Berušky odehrály další kolo 5+1 v Rokycanech 2.4.2023.

Nejprve se v neděli ráno odehrála skupina A, kde změřil tým DHC síly s hochy z HC Plzeň, Talentu a VŠ Plzeň a ještě změřily své síly s děvčaty z VŠ Plzeň.

Opět byla všechna utkání velmi vyrovnaná a opět byl výkon našich děvčat velmi nevyrovnaný :-). V některých utkání si věříme a nemáme problém s uvolněním a v jiných utkání nám zas chybí bojovné nasazení a samostatné uvolňování a v jednom utkání i kolektivní duch.
No nicméně je už na co koukat. Jsou vidět i pěkné okamžiky u jednotlivců a již se také povedly zajímavé kolektivní akce, které byly potrženy gólem. Kdo si určitě dlouhodobě zaslouží pochvalu jsou naše golmanky, které předvádějí v brance velmi pěkné výkony.

Hrály:

Bergerová, Brůhová, Dobiášová, Duchková, Chovanová, Mašková, Michalidesová, Šliková, Zapletalová, Zelená, Žďánská
Odpoledne se rozběhla skupina B, kde jsme měli také zastoupení. Zde jsme odehráli dvě utkání s Talentem a dvě utkání s Rokycanami.
Jelikož nás trápí velká marodka, povolali jsme na turnaj i naše mladší kolegyně ze Sluníček.
Některé hráčky viděly velkou házenou poprvé a jiné zas nemají takové herní zkušenosti, a tak bylo právě sbírání zkušeností hlavním cílem turnaje.
Nutno podotknout, že se toho všechny holky zhostily statečně. I když nejsou moc zvyklé spolu hrát, dokázaly se soupeři držet krok a vstřelit i několik pěkných branek.
Holky chválím za snahu a bojovnost a doufám, že nabrané zkušenosti (i když malé) zúročí na dalším společném turnaji, a to hned příští týden v Praze.

Hrály:

Berušky – Brůhová, Čelustková, Dobiášová, Lepší, Pavízová, Urbanczyková, Zepletalová
Sluníčka – Indráková, Machová, Klaudová, Vildmanová
Odkaz na fotky zde.