Turnaj přípravek (Talent 1. 4. 2023)

| Přečteno 191x

Na „apríla“ se konal další turnaj přípravek, tentokrát pořádaný na Talentu.

Fotky si můžete prohlédnout zde.

DHC Plzeň A

První zápas se Sluníčkům nedařilo rozebírat a obsazovat hráče. Musely také prokázat osobní statečnost, protože během zápasu dostaly hned 3x míčem do obličeje. V dalším zápase už holky prokázaly svoje kvality. Zlepšily jsme se v obsazování a vypracovávání šancí. Bohužel jsme s brankáři stále hráli vybíjenou. Holky zaslouží pochvalu za bojovný výkon.

Hrály:

Klaudová, Vildmanová, Rybová, Müllerová, Nováková, Klaudová, Uhlářová T.

DHC Plzeň B

Dnes se holky pustině utkaly s týmem Talentu, HK Slavit VŠ Plzeň a s druhým týmem Sluníček. Už od prvního zápasu jsme nastoupili s chutí hrát, dařilo se nám obsazovat hráče s míčem i bez míče a gólově zakončovat z pěkných akcí. V dalším zápase Sluníčka nastoupila proti nejsilnějšími soupeři – klukům z Talentu. I přesto se holky nedaly a statečně bojovaly. Poslední zápas odehrály proti DHC A. Obě družstva se navzájem dobře obsazovala a by vidět velice vyrovnaný souboj. I přestože nám někdy ubreptl míč, neboj jsme byli nepozorní, tak si holky zaslouží velkou pochvalu.

Hrály:

Uhlářová V., Indráková, Machová, Aichingerová, Vrbová, Šebellová

DHC Plzeň C

Ve skupině „C“ za tým DHC Plzeň nastoupily hráčky ze Sluníček a Žirafek. Odehrály tři dvouutkání s týmem Talentu Plzeň a VŠ Slavia Plzeň. V utkáních jsme se snažili obsazovat hráče nebo hráčky soupeře, ale ne vždy se nám to dařilo. Občas se někdo zapomněl a nebránil nikoho, nebo naopak byly dvě hráčky u jednoho protihráče. Naopak se podařilo vybojovat několik míčů po špatných přihrávkách soupeřů. Také bylo k vidění několik pěkných individuálních akcí a týmových souher, do kterých se zapojilo více hráček. Hráčky domů určitě odcházely spokojené, protože si všechny pěkně zahrály a také každá dala v turnaji několik branek.

Hrály:

Doláková, Drozdová, Lišková, Přerostová, Uhlářová T., Voráčková