Úspěšný 5. ples a 2. maškarní DHC PLZEŇ (18. a 19.3.2023)

| Přečteno 254x

Po loňském úspěchu uspořádalo DHC PLZEŇ třetí víkend v březnu v Sokolovně Újezd opět hned dva plesy v jednom víkendu.

Prvním byl v sobotu 18.3.2023 ten dospělácký, který se k výročnímu pátému ročníku nesl v RETRO tématu. I krásné kostýmy dostaly všech 142 zúčastněných do pohody, díky které si všichni ples užívali a už při prvním hudebním bloku zaplnili parket. Na návštěvníky plesu čekala tradičně bohatá tombola a taneční vystoupení skupiny Spider Dance Company. Nechybělo ani přidání nového člena do síně slávy – Jarmila Beková, vyhlášení nejlepších kostýmů (Marfuša a Ivan), krále a královny plesu (Tomáš Fencl a Natálie Rittichová), a záživné půlnoční překvapení.

Všem zúčastněným děkujeme za skvělou atmosféru, kterou doprovázel skvěle hrající Jenny Party Band (odkaz na stránky kapely zde).

Odkaz na kompletní galerii z plesu od Jarmily Bekové a Jardy Rouba.

V neděli 19.3.2023 přišla na řadu zábava pro naše nejmladší ve formě 2. maškarního plesu DHC PLZEŇ. Letošního maškarní se zúčastnilo celkem 49 krásných masek, v doprovodu 73 dospělých a 12
organizátorů.

V nabitém programu nechyběla taneční rozcvička s balónkem, promenáda masek a zajímavé soutěže. Pro děti byla připravena i stanoviště, kde si děti (v převážně sportovních disciplínách) mohly vybojovat drobné ceny. V průběhu celého odpoledne byla několikrát vylosována tombola a i v ní děti získaly spoustu pěkných cen. Závěrečným programem byla tradiční židličková, kterou letos doplnil i taneček z Vánoční Akademie našich žen  na oblíbenou písničku Letuška z Palerma.

V neposlední řadě byly vyhlášený i nejlepší masky. Cenu diváků si odnesla Mexičanka z Újezda. Porota poté ocenila hned čtyři masky pirátku (Majda Klaudová), kostlivce (Nella Michalidesová), včelku (Emma Růžičková) a Pipi dlouhou punčochu (Barča Schejbalová).

Fotky od Jarmily Bekové najdete zde.

Oba plesy jsme si s Vámi moc užili a doufáme, že jste si stejně jako my odnesli spoustu vzpomínek a příště zase dorazíte!