Sluníčka na turnaji mini 4+1 v Chebu (26. 3. 2023)

| Přečteno 141x

Již poněkolikáté v této sezóně zavítala Sluníčka do Chebu. Tentokrát jsme ani nezmokli, ani nám nesněžilo. Největší výzva ale byla ve vlaku – výluka ze Stříbra do Chebu a místo obvyklé 1,5 h ve vlaku to bylo půl hodiny ve vlaku a více než 90 minut v autobuse. Nakonec jsme do chebské haly přeci jen doskákali. Jeli jsme společně se dvěma týmy Berušek, a tak se naše družstva tentokrát jmenovala DHC Plzeň C a DHC Plzeň D.

Fotky si můžete prohlédnout zde.

DHC Plzeň C

Sluníčka se opět prezentovala moc sympatickým výkonem. Sluníčka odehrála 6 zápasů, dařilo se nam dobře uvolňovat pro míč a dostávat do zakončení, ale stále nám vázla koncovka, stejně jako na minulém turnaji hrajeme s brankáři spíše vybíjenou.
Celkově byl turnaj herně podobný velmi tomu minulému, příliš se nám na turnaji nedařilo obsazovat hráče a udržet od nich správnou vzdálenost a měli jsme malý počet přerušení, což zejména silnější soupeři trestali. Holky zaslouží pochvalu, všichni byli větší a starší a děvčata statečně bojovala.

Hrály:

Machová, Aichingerová, Uhlářová V., Fiřtová, Vildmanová, Klaudová

DHC Plzeň D

Sluníčka odehrála 6 zápasů. V prvních se nám lépe dařilo uvolňovat se pro míč a dostávat do zakončení. Postupem času nám míče více padaly a dělali jsme hodně technických chyb. Celkově se nám na turjai moc nedařilo v obradně, kde nám chybělo přerušování a získávání míče, čehož silnější soupeři využívali. V posledních zápasech už Sluníčkům docházeli síly a pohyb po hřišti pro míč i koncentrace na hru byly miniální. Přesto je zapotřebí vyzdvihnout Klaudi a Káju, které spolu spolupracovaly a vytvářely pěkné akce s gólovým zakončením.

Hrály:

Müllerová, Görnerová, Hodlová, Fryčková, Indráková, Rybová, Vrbová