Berušky na 4+1 a 6+1 na Poštovce (18.3.2023)

| Přečteno 102x

Berušky si v sobotu 18.3.2023 užily čtyřkovou i šestkovou házenou.

Nejprve se v dopoledních hodinách odehrála čtyřková házená, kde naše hráčky změřily síly s VŠ chlapci, s Talentem Plzeň A, B, Rokycanami a s mladšími kolegyněmi z DHC. Holkám velmi dlouho trvalo, než přeply hlavy zpátky na čtyřkovou házenou, ale když se tak konečně stalo, předváděly krásné akce v útoku a získaly i pár pěkných míčů v obraně. Nejvíce nás trápilo se hýbat a rychle se rozběhnout.

Hrály:

Čelustková, Čolaková, Lepší, Majerčáková, Mildorfová, Pavízová, Troníčková, Urbanczyková

V odpoledních hodinách se hrála skupina 6+1, to pořadatelé pojaly jako přípravu na blížící se mezinárodní turnaj konaný v Praze, za což jsme velmi rádi. Zde jsem změřili síly s Rokycanami, s hochy z HC Plzeň, s chlapci z VŠ Plzeň, s chlapci z Talentu a děvčaty z VŠ Plzeň.
Všechny zápasy byly velmi vyrovnané a holky předváděly velmi pěknou házenou. Je na holkách vidět, že odehrály již několik zápasů v šestkové házené, a tak byly vyrovnaným partnerem i pro hochy. Sice stále kupíme nesmyslné chyby a nejdeme důrazně do zakončení, ale již hrajeme pohlednou házenou. V utkáních dostaly prostor všechny hráčky a všechny si také vstřelily branku.
Rozhodně si všechny zaslouží pochvalu neboť některé hrály s drobným nachlazením a vydaly ze sebe co mohly.
I tento turnaj poukázal na nedostatky, takže zas víme na čem pracovat a v čem se posouvat.

Hrály:

Bergerová, Brůhová, Dobiášová, Chovanová, Mašková, Michalidesová, Šliková, Urbanová, Zajíčková, Zelená, Žďánská