Sluníčka na turnaji mini 4+1 (18. 3. 2023 Plzeň)

| Přečteno 154x

Netradičně v hale „na Poštovce“ odehrála Sluníčka další turnaj  v kategorii mini 4+1.

Fotky z turnaje si můžete pohlédnout zde.

DHC Plzeň B

Sluníčka odehrála 6 zápasů, v prvních zápasech se nám dařilo se dobře uvolňovat pro míč a dostávat do zakončení, ale vázla nám koncovka. S přibývajícím časem nám míče více padaly a tvořily jsme více technických chyb. Celkově se nám na turnaji moc nedařilo v obraně a měli jsme malý počet přerušení, což zejména silnější soupeři trestali. V posledních zápasech už nám docházely síly a pohyb po hřišti pro míč nebyl tak efektivní. Přesto holky zaslouží pochvalu za bojovný výkon a nasazení.

Hrály:

Aichingerová, Schejbalová, Indráková, Fryčková, Vildmanová, Uhlářová V., Machová

DHC Plzeň C

Holkám se tentokrát turnaj příliš nevyvedl. Nejoblíbenější byly bohužel přestávky a největší zájem měly o to, co se dělo mimo hřiště.

Od prvního zápasu jsme hrály zakřiknutě a vůbec nedokázaly prodat to, co jsme se na trénincích naučily. Sice jsme běhaly, ale s míčem jsme se moc nepotkaly. Obrana byla naprostý propadák. Několikrát nám také zkameněly nohy, jakmile jsme dostaly míč. Soupeři od nás snadno míč získávali. Když už jsme se dostali do zakončení, tak jsme neškodným způsobem přihráli brankářům do ruky. Vyzdvihnout je tak možné pouze výkon Báry, která ve všech zápasech vyvíjela enormní snahu v obraně a útoku. Deniska se také snažila, obrana jí šla skvěle, zato v útoku se mockrát do šance nedostala. Ostaní měly opravdu jen pár výjimečných světlých okamžiků, jinak předvedly spíše svůj podprůměrný výkon. Příště to snad bude lepší!

Hrály:

Görnerová, Rybová, Hodlová, Šebellová, Müllerová, Fiřtová, Kumpová