Sběr plechovek pokračuje!!!

| Přečteno 203x

DHC Plzeň se již několik let úspěšně zapojuje do recyklace hliníku.

Projekt recyklace hliníku pochází z firmy Ball, která se zabývá výrobou plechovek (a také jejich recyklací). DHC Plzeň přispívá pravidelně každý rok a v tom minulém se klubu podařilo nasbírat rekordních 802 kg hliníku.

Celkově jsme potvrdili roli druhých nejlepších sběračů a díky tomu jsme dostali jako poděkování od firmy Ball příspěvek na sportovní aktivity v hodnotě 15 000 Kč. Zároveň jsem mohli zvolit charitativní organizaci, které bylo poskytnuto dokonce 20 000 Kč. Tou se stal dům Exodus se sídlem ve Třemošné, který pomáhá lidem s tělesným postižením.

DHC PLZEŇ chce pomáhat i nadále a ve sběru plechovek pokračujeme. V hale a v Domečku najdete označené popelnice přímo na plechovky, větší pytle můžete nechávat před halou v přístřešku pod schody. Plechovky můžete odevzdávat také ve Třemošné u Váši Tomana buď na adrese Plzeňská 137 (obchod U Dítětů) nebo na adrese Pionýrská 466, kde stačí pytle ponechat opřené u hradby.

Díky všem, kteří se do sběru zapojují a pomáhají tak nejen klubu, ale i lidem, kteří to nejvíce potřebují. Jedeme dál a věříme, že letos opět posuneme hranici nasbíraných kilogramů plechovek třeba na celou jednu tunu.