Sluníčka na turnaji Přípravek v Chebu (25. 2. 2023)

| Přečteno 164x

Letos poprvé do Chebu se podívala Sluníčka a tentokrát s nimi byly i dvě Žirafky – Emilka a Terezka P.

A stejně jako při listopadové návštěvě přivítal holky v Chebu sníh. Tentokrát ale ne na chodnících, ale v podobě sněhové vánice. Ta je doprovázela celou cestu do haly.

V hale se naplno bojovalo na dvou hřištích.

Na prvním se utkaly týmy DHC Plzeň A a DHC Plzeň B postupně se dvěma týmy z HK Slavia VŠ Plzeň a s jedním týmem dívek z Chebu.

Ve druhé skupině hrály také dva týmy dětí z HK Slavia VŠ Plzeň, jeden tým z Chebu, dva týmy z Kynžvartu a jeden tým DHC Plzeň

DHC Plzeň A

Tentokrát jsem se utkali ze stejně starými soupeři a na naší hře to bylo patrné.
Soupeře jsme převyšovali, byli jsme ve většině případů fyzicky i technicky lepší.
Daří se nám zrychlovat akce a dávat více gólů nejen po individuálních akcích, ale i po sérii přihrávek, což považuji za cenné. Holky po sobě začínají lépe koukat a pěkně si přihrávat do gólových situací.
Zápas od zápasu se zlepšuje Bára H., po prvním zmatečném zápasu se v každém další více zapojovala.

Hrály:

Vrbová, Indráková, Fračková, Hodlová, Lišková, Müllerová, Vildmanová

DHC Plzeň B

První dva zápasy holky nehrály vůbec s chutí a nechtěly vzít zodpovědnost samy na sebe. Některé se vůbec nedostaly do koncovky. Sice běhaly, ale s míčem se nepotkaly. V dalších dvou zápasech se to zlepšilo a více hráčkám se dařilo dostat se k zakončení. Také jsme soupeře více přerušovaly a kouskovaly hru. Výborně z brankoviště vyhazovaly Eliška a Kačka.

Hrály:

Klaudová, Slámová, Görnerová, Fiřtová, Machová, Uhlářová V., Schejbalová

DHC Plzeň C

První utkání bylo z naší strany možná to vůbec nejlepší. Dokázaly jsme získávat míče zasypávat branku soupeřek značným množstvím střel a z nich hodně skončilo brankou (prosadily se nejen Deniska s Luckou a Vali, ale i Terezka U. nebo Emilka. V dalších zápasech a s ubývající koncentrací šel náš výkon pomalu dolů. Nicméně holky se snažily zejména obsazovat soupeře, ale ne vždy  se to dařilo. Střelba také dost často končila buď v rukou brankářů nebo nad brankou. Všechny holky se postupně prostřídaly v brance. Výborně na turnaji hrály obě Žirafky – Emilka a Terezka P. Ze Sluníček byla nejčastějším střelcem Vali (ale moc se jí nechtělo bránit), dařilo se Denisce a hodně dobrých akcí měla i Lucka. Terka U. se snažila, ale dost často bojovala se zpracováním míče.

Hrály:

Nováková, Voráčková, Kubatová, Uhlářová T., Pavelková, Šebellová