Plzeňská liga 5+1 na DHC Plzeň (29.1.2023)

| Přečteno 215x

V neděli se konala pětková házená na DHC Plzeň. Hrálo se 6 minut osobní obrana a 16 minut hra. Náš tým nastoupil ve skupině B, neboť většina hráček nás reprezentovala na turnaji ve Velké nad Veličkou.
V týmu Berušek tak zbylo 7 hráček (nakonec jen 6, neboť na poslední chvilku onemocněla Terka), a tak jsme povolali mladší kolegyně ze Sluníček (Claudii, Viky, Lindu, Evičku a Terku), ať si jdou také zkusit  velkou házenou. Tento tým, si tak zahrál dvoukolově s týmy Talentu B a Kynžvartu.
Tato skupina byla velmi vyrovnaná. Což bylo dobře. Každá hráčka, tak dostala stejnou porci minut na hřišti a mohla předvést své dovednosti. Všechny hráčky se zápas od zápasu zlepšovaly a získávaly sebevědomí k uvolnění i k zakončení z dálky. I přesto, že spolu nikdy nehrály na hřišti to nebylo znát.
Celkově musím  všechny holky opravdu pochválit za předvedené výkony. Moc se mi líbilo jejich odhodlání a hlavně nebojácnost, a i když to ne vždy skončilo brankou prostě uvolnění 1:1 tam bylo a to je to, co trenér chce. Ještě musíme zapracovat na umístění střelby, ale jinak fakt super.
Hrály: 
Za Berušky: Dobiášová, Pavízová, Mildorfová, Majerčáková, Urbanczyková, Lepší
Za Sluníčka: Uhlářová V., Indráková, Vildmanová, Machová, Uhlářová T.
Fotky si můžete prohlédnout zde.