Sluníčka na turnaji mini 4+1 v Kynžvartu (15. 1. 2023)

| Přečteno 129x

Na první turnaj 4+1 vyrazila Sluníčka v neděli 15. 1. 2023 do Kynžvartu.

Byl to turnaj starší kategorie mini 4+1, takže někteří soupeři byly o dva i tři roky starší a samozřejmě i o hlavu větší.

Sluníčka se ale nezalekla a bojovala. Hned první zápas proti Tachovu se ukázalo, že výška a věk nerozhoduje. Sluníčka vlétla do zápasu s chutí , hodně běhala a dala spoustu gólů.

Podobně i ve druhém utkání proti Rokycanům B. Pak přišla malá svačinová přestávka, a po ní už to tak dobré nebylo. V dalších zápasech proti Chebu i Kynžvartu jsme sice měly herní převahu a spoustu střeleckých šancí, ale troskotaly jsme na nepřesné koncovce. Sice víme, že nahoru to brankáři chytají, ale pořád tam zkoušíme střílet. S přibývajícími odehranými minutami také bohužel klesala koncentrace, a tak i při obsazování jsme leckdy byly později, než by bylo potřeba.

Hezké bylo poslední utkání proti Beruškám. Ty nás výborně obsazovaly, ale my jsme opět dobře běhaly a znovu daly spoustu gólů.

Sluníčka se opět prezentovala moc sympatickým výkonem. Holky bojovaly, velmi dobře se uvolňovaly. Moc hezky si také vzájemně přihrávaly do pohybu, a také do střeleckých šancí. I v obraně bylo zase patrné zlepšení. Všechny holky zaslouží pochvalu!

Fotky zde.

Hrály:

Aichingerová, Fryčková, Indráková, Klaudová, Kumpová, Machová, Schejbalová, Vildmanová