Házenkářská akademie je za dveřmi! (22.12.2022)

| Přečteno 312x

Po šesti letech se na palubovku 31.Zš vrací Házenkářská akademie DHC PLZEŇ. Neváhejte a přijďte se před vánočními svátky podívat do haly, kde Vás čekají házenkářská i neházenkářská vystoupení všech členek našeho klubu od Kroužku Míček, přes současné mistryně mladších i starších žákyň, až po naše ženské vicemistryně ČR.

Srdečně zveme nejen Vás, rodiče, a prarodiče, ale všechny házenkářské fanoušky. Těšit se můžete také na alko i nealko svařák a nebude chybět ani tombola!

Na první akademii před šesti lety se jako vstupné vybíral symbolicky jeden kousek cukroví. Celkem jsme posbírali neuvěřitelných 14 krabic vánočního cukroví, které pak udělalo radost lidem v nouzi, kteří o Vánocích navštívili Domov svatého Františka.

Letošní vstupné nebude výjimkou a opět poputuje na dobrou věc. Tentokrát budou vstupné „platit“ mimo diváků i hráčky a trenéři – od každého človíčka budeme u vstupu vybírat jednu potravinu do potravinové banky. Darovat můžete ideálně trvanlivé potraviny (těstoviny, rýže, konzervy, dětskou výživu, trvanlivé mléko, …) nebo také základní drogerii (kartáčky na zuby, pastu, mýdlo, …). Všechny vybrané produkty pak budou předány potravinové bance v Plzni, která je pak přerozdělí, kam je nejvíce potřeba.

Předběžný program akce (čtvrtek 22. 12. 2022):
17:00 h = úvod, vystoupení Kroužek Míček a Žirafy
17:30 h = vyhlášení soutěže o nejlepší ozdobu
17:35 h = vystoupení Sluníčka a Berušky
17:55 h = vyhlášení sběru plechovek
18:00 h = vystupení mladší a starší žačky
18:20 h  = první tah tomboly
18:25 h = vystoupení dorostenek a žen
18:45 h = druhý tah tomboly
18:50 h = velké finále!!! PS: možná přijde Ježíšek 😉

Přijďte se s námi naladit na tu správnou vánoční vlnu a užít si poslední předvánoční chvíle.