Berušky na turnaji MINI 4+1 (17.12.2022 DHC PLZEŇ)

| Přečteno 242x

V sobotu se uskutečnil poslední turnaj plzeňské ligy MINI 4+1 v tomto roce, na kterém měly Berušky hned tři týmy.

Pár dní před turnajem nás postihla značná marodka, což pro holky znamenalo velkou nálož odehraných minut.

DHC A

Áčko bylo jediné, které se sešlo v poměrně přijatelném počtu šesti hráček, takže zvládly odehrát celý turnaj v plné síle. Postupně tým narazil na soupeře z Talentu A a B, Slavie A a B, Štáhlavy a na své kolegyně DHC B. Všechna utkání odehrály holky na úrovni a na každé z nich byla vidět chuť dávat branky. V obraně hráčky zvládaly obsazovat své hráče při rozhazování brankáře, jakmile se míč dostal do hry a soupeři do pohybu, tak nám obrana dělala problém.

Hrály:

Bergerová, Dobiášová, Duchková, Michalidesová, Urbanová, Zelená

DHC B

Béčko se sešlo v pěti a na lavičku se tak dostaly vždy dvě hráčky z céčka na výpomoc. Ačkoliv byl tým velmi oslabený a hrály zde převážně méně zkušené hráčky, se silnými soupeři se popraly velmi dobře. Velkým tahounem jakožto nejzkušenější hráčka týmu byla Viky, kterou ale dokázaly ostatní velmi dobře doplnit.

Hrály:

Mašková, Pavízová, Troníčková, Zapletalová, Zikmundovská

DHC C

Céčko se nám v sobotu sešlo v nejslabší sestavě čtyř hráček a doplňovaly je buď hráčky Béčka nebo Sluníček, kterým tímto moc děkujeme za pomoc! Před turnajem se nám kvůli velkým marodkám odhlásily i tři týmy, které měly nastoupit ve skupině B, které se tedy nakonec hrála dvoukolově. Holky hrály 2x s Talentem C, Rokycanami a Sluníčky. Výborným obráncem týmu byla Terezka, kterou doplňovala Šárka. V útoku se pak nejvíce prosazovala Anetka.

Hrály:

Čelustková, Čolaková, Lepší, Mildorfová

 

Celkově turnaj splnil svá očekávání. Starší a zkušenější hráčky získaly větší jistotu ve střelbě a chuť chodit na branku. Mladší hráčky se s každým utkáním dokázaly poučit z chyb a sbírat cenné zkušenosti.