2. liga mladších dorostenek: DHC PLZEŇ 30:25 Sokol Vršovice (10.12.2022)

| Přečteno 234x

V sobotu 10.12  nastoupilo béčko mladšího dorostu k poslednímu domácímu utkaní v tomto roce proti Vršovicím.

Zápas začal v poměrně rychlém tempu a po celý první poločas se tahal o rozdíl 1-2 gólů. Oba týmy předváděly rychlou a poměrně tvrdou hru.  V prvním poločase se nám dařilo v obranné fázi, včas jsme přistupovali k vršovickým spojkám a dobře jsme přebírali pivota. V útoku nám bohužel opět vázla koncovka a dělali jsme velké množství technických chyb. Díky tomu byl poločasový výsledek vyrovnaný 13:13.
Druhý poločas byl z naši strany lepší. Obrana dále fungovala poměrně dobře a začalo se nám dařit i v útočné fázi, kde jsme dobře promenovali šance, která jsme si vytvořili. Vyvarovali jsme se většímu počtu technických chyb, na rozdíl od prvního poločasu, a to nám rozhodlo zápas. Postupně jsme navyšovali skoré v náš prospěch až na konečných 30:25.
Závěrečné hodnocení trenéra Martina Cvikla:
„Musím holky pochválit. Vzhledem k velké marodce nás bylo velmi málo a v podstatě jsme hráli bez střídaní. Holky to zvládly skvěle, předvedly bojovný výkon, díky kterému zůstaly dva body doma. Ted čeká holky zasloužený vánoční odpočinek.“
Volno teď čeká na dorostenky opravdu dlouhé. K prvnímu utkání jarní části nastoupí až v neděli 19.2.2023  od 15:00 doma proti Náchodu.

Hrály:

Loskotová 2, Burjasová 4, Vopatová 5/1, Šollarová 6, Palečková 6, Šuchmanová 2, Šilerová, Vaicová 3, Šantorová 2

Chytaly: Kaucká, Nyklesová