Berušky na MINI 5+1 v Rokycanech (10.12.2022)

| Přečteno 178x

V sobotu se v rokycanské hale uskutečnilo další kolo plzeňské soutěže MINI 5+1.

Na turnaji jsme odehráli celkem pět utkání s Kynžvartem, Talentem, HC Plzní, Slávií, Rokycanami a Třemošnou.

 

Do prvního utkání proti Kynžvartu jsme vstoupily velmi vlažně, ale i přesto se nám dařilo slabšího soupeře přehrávat. Druhé utkání proti Talentu ukázalo, že nastolené tempo na silnější a rychlejší kluky nestačí a musíme zabrat. S týmem HC Plzeň se ale stal přesný opak a my odehráli nejhorší utkání na turnaji. Po patřičném výprasku nastoupil proti klukům ze Slávie naprosto jiný tým. Holky zahodily veškerý strach, všechny chtěli táhnout na branku a na hřišti nechaly duši. Na tento výkon už ale bylo těžké navázat. Poslední dvě utkání nás čekala proti pomalejším a méně zkušeným týmům z Rokycan a Třemošné. Místo toho abychom tyto utkání s přehledem zvládli, přizpůsobili jsme se hře soupeře a uspali všechny diváky v hledišti.

Celkově turnaj některým hráčkám doufám otevřel oči, kudy vede cesta na branku a jak jednoduše se dá hrát, pokud se hraje v tempu. Ve většině utkáních nám vázla obrana, která je většinou naší silnou stránkou a teď nám naopak podkopávala nohy. Těším se na další turnaje, kde budou holky moci získané zkušenosti prodat dále. Pochvalu opět zaslouží hlavně brankářky.

Hrály:

Bergerová, Dobiášová, Duchková, Mašková, Michalidesová, Pavízová, Šliková, Urbanová, Zajíčková, Zelená, Zikmundovská, Žďánská

Chytaly: Dobiášová, Duchková