Naposledy v roce 2022!! HC DAC Dunajská Streda X DHC PLZEŇ (10.12.2022)

| Přečteno 204x

V sobotu 10.12.2022 čeká ženskou složku DHC Plzeň dlouhý výjezd do Dunajské Stredy.

Poslední utkání v tomto roce tedy odehrají se současně čtvrtým celkem průběžné tabulky.

 

Dunajská Streda letos neodstartovala sezónu velmi přesvědčivými výkony. Olomouc dokázal slovenský celek porazit 28:26 a Porubu pak 24:28. Následovaly dvě těsné prohry s regionálními soky – Šala 25:26, Michalovce 20:19. Ve Zlíně si pak Dunajská Streda spravila chuť vysokým dvacetibrankovým skalpem 38:18 a naskočila zpět na vítěznou vlnu, kterou stále drží. Doma Slovenky naprosto překvapivě zdolaly Most 31:24, pak zvládly výjezd na horkou půdu Slávie 28:31 a poté ještě doma ve druhém poločase smázly Kynžvart 32:24. Vítěznou vlnu potvrdil tým ve Stupavě, kde jasně zvítězil 18:34.

Plzeň má před sebou nelehký úkol a o to více, že se hraje na palubovce soupeře. Po předvedených výkonech úřadujících vicemistryň ČR se ale jistě můžeme těšit na hezkou házenou a zajímavý boj. DHC jede na Slovensko přerušit šnůru soupeřových pěti vítězství a ukončit tak podzimní část ziskem bodů. Věřme, že se jim to povede.

Jak výjezd vidí trenér Richard Řezáč?
„Náš sobotní soupeř je jasně favoritem, se kterým se nám ale v minulé sezóně dařilo hrát vyrovnanou házenou. I když jsme body nebrali, vždy to v nás zanechalo pozitivní energii. Nyní nejsme zdravotně v top stavu, ale i přes to jedeme odevzdat co nejlepší výkon.“

Utkání začíná v 18:00 a budete ho moci sledovat na stránkách slovenské sázkové kanceláře Niké.sk.