Naposledy doma!! DHC PLZEŇ X Handball PSG Zlín (3.12.2022)

| Přečteno 181x

V sobotu 3.12. čeká Plzeňanky od 18:00 poslední domácí utkání podzimní části nejvyšší česko-slovenské soutěž.

 

Zlín je nevyzpytatelný soupeř, který je navíc v tabulce pouze o jediný bod za naším týmem. Tento východomoravský celek podává od úvodu sezóny velmi nevyrovnané výkony. Hned v úvodu sezóny si Zlín odvezl vysokou porážku z Kynžvartu 41:29, o které však rozhodlo až závěrečných patnáct minut. První bod pak tým zaznamenal po remíze ve Stupavě a další body připisoval hned o dvě utkání déle doma s Olomoucí 31:28, na to pak dokázal navázat i těsným vítězství v Porubě 18:19. V posledním utkání zlínský celek dlouho držel tempo s Michalovcemi, kterým ale nakonec podlehl 31:24.

Plzeňankám se v posledním utkání se Stupavou podařilo prolomit sérii čtyř proher a vítězstvím budou určitě chtít navázat i doma. Po repre pauze tým s každým utkáním ukazuju, že hrát házenou nezapomněl a výkony hráček se stále zlepšují. V sobotu navíc hráčky čeká poslední utkání podzimní části před domácím publikem a my věříme, že dorazíte družstvo podpořit a splníte roli osmého hráče na hřišti.

Jaké jsou před utkáním dojmy trenéra Richarda Řezáče?
„Zlín je nesmírně houževnatý celek. Čeká nás hodně práce v obraně, kde chceme navázat na zápas ve Stupavě a s diváky se v letošním roce rozloučit vítězstvím. Připravujeme se na dynamickou házenou a budeme chtít eliminovat individuality soupeře. Zdravotně se dáváme dohromady, takže příprava probíhá podle plánu. Tabulka je dost vyrovnaná a každý bod se počítá.“

Jak již bylo řečeno, v sobotu se hraje naposledy v tomto roce doma a u toho nesmíte chybět. Utkání začíná v netradičním čase – 18:00 na tradičním místě – hala 31. Zš a pokud máte volnou celou sobotu, rádi bychom Vás pozvali na 1. kolo Žákovské ligy (nejvyšší celorepublikové soutěže starších žákyň), ve které budou naše žačky bojovat o obhájení loňského titulu MISTRA ČR.