První výjezd na Slovensko: AHT HC Tatran Stupava X DHC PLZEŇ (26.11.2022)

| Přečteno 166x

Po repre pauze naskočily ženy DHC Plzeň do ligy sympatickým výkonem na domácí palubovce proti Michalovcím.

Teď je čeká další slovenská zkouška v podobě mladého dravého týmu Stupavy.

 

Stupava se od začátku sezóny prezentuje velmi velmi zajímavými výkony. V úvodním utkání na domácí palubovce celý zápas vedla nad Porubou, se kterou ale nakonec v závěru prohrála o jedinou branku 25:26. Ve Zlíně pak slovenský celek také nezvládl koncovku a i přes čtyřbrankové vedení nakonec pouze remizoval 28:28. Potrápit pak v průběhu podzimu dokázala nejednoho silného soupeře, avšak s jedním bodem bohužel sídlí na poslední příčce tabulky.

Plzeň do utkání půjde určitě nervóznější. Zatímco domácímu celku o nic nejde, Plzeňanky musí vyhrát a začít sbírat body, pokud chtějí bojovat v play-off. Po příjemném výstupu doma s Iuventou má tým dobře našlápnuto k potvrzení loňské formy a udržení mezi nejlepšími českými celky.

Co k zápasu sdělil trenér Richard Řezáč?
„Do zápasu jdeme s tím, že podáme maximálně koncentrovaný výkon a získáme dva body. Nebude to jednoduché, ale kvalita a síla kádru by měla být na naší straně. Jsme v situaci, kdy už si nemůžeme dovolit zaváhat. Musíme začít podávat výkony jako v posledním utkání a sbírat body.“

Utkání začíná v sobotu v 18:00 a bude k dispozici živě na stránkách slovenské sázkové kanceláře Niké.sk.