Berušky na MINI 4+1 v Chebu (19.11.2022)

| Přečteno 163x

Berušky se v sobotu 19.11.2022 zúčastnily soutěžního turnaje MINI 4+1, který tentokrát pořádal Cheb.

Celkem z DHC vyrazily čtyři týmy, tři tvořené hráčkami Berušek.

Na turnaj do Chebu vyrazila plzeňská výprava vlakem a holky si cestu od začátku velice užívaly. Po dojetí do cílové stanice ještě absolvovala krátkou cestu zasněženým Chebem do haly, při níž se už mnohé hráčky začaly rozcvičovat při koulovačce.

 

DHC A

Děvčata se snažila jak v obraně tak v útoku, kde především dominovaly Domča s Bárou, které si dobře si nabíhaly pro balon. Občas jsme bojovali s dlouhým náhozem do útoku od brankářky a snad jen jednou zaspala celá obrana. Jinak  hráli všechny hráčky na hřišti s chutí, že nechtěli ani střídat. I v brance se prostřídalo více hráček.

Hrály:

Bendová, Bergerová, Duchková, Mildorfová, Pavízová, (Lepší)

DHC B

Na holkách bylo celý turnaj vidět, že si věří, jak ve střelbě, tak v obraně a kombinaci. Dostávaly se jak individuálně nebo po hezkých kolektivních akcích do zakončení a daly kupu gólů. Všechny si hezky zahrály a snažily se předvádět co nejlepší výkony.

Hrály:

Brůhová, Čolaková, Mašková, Šliková, Zajíčková, Zelená

DHC C

Turnaj byl spíše v tréninkovém módu. Holky si procvičily hru jeden na jednoho, rychlé přechody do útoku a samozřejmě střelbu. Vzhledem k nízkému počtu přihlášených týmů došlo i na konforontaci děvčat proti sobě a bylo vidět, že se holky dobře znají. Cesta byla jak společně pro tým, tak i pro některé jednotlivce vůbec prvním putováním vlakem a tedy pro všechny i velká zábava.

Hrály:

Čelustková, Chovanová, Lepší, Urbanová, Zikmundovská, Žďánská