2. liga mladších dorostenek: TJ Slavoj Tachov 32:44 DHC PLZEŇ (19.11.2022)

| Přečteno 152x

V sobotních odpoledních hodinách odehrálo béčko mladšího dorostu utkání v Tachově.

Do osmé minuty prvního poločasu byl stav utkání vyrovnaný 5:5. Díky dobré obranné činnosti a proměňování rychlých útoku jsme do desáté minuty odskočili na rozdíl pěti branek 10:5. Skoré jsme postupně bez problémů navyšovali, až na konečný poločasový výsledek 10:23.
Druhý poločas byl z naší strany o poznání horší. V důsledku velkého poločasového náskoku jsme přestali správně pracovat v obranné fázi. Naštěstí, díky naší aktivní hře v útoku a proměňování vytvořených šancí jsme byli schopni udržet náskok vytvořený v prvním poločase. Konečný stav zapasu 32:44.
Hodnocení utkání trenérem Martinem Cviklem:
„Holky zaslouží pochvalu za první poločas, ve kterém předváděly hru, kterou bychom se chtěli prezentovat. Bohužel za druhý poločas holky pochválit už nemůžu, kvůli velmi spatné práci v obranné fázi. Doufám, že do příštích zápasů obrannou část zlepšíme a dokážeme ji udržet po celý zápas.“
K tomu budou mít hráčky šanci hned tuto sobotu 26.11.2022 od 12:30, kdy na domácí palubovce vyzvou Ústí spojené s Chomutovem.

Hrály:

Košková 5, Loskotová 3, Šilerová 1, Burjasová 2, Vopatová 11, Šollarová 6, Palečková 10/4, Cvačková 1, Vaicová 3, Vaníková, Šantorová 2

Chytaly: Kaucká, Nyklesová