Sluníčka na turnaji Přípravek v Rokycanech (20. 11. 2022)

| Přečteno 188x

DHC Plzeň A

V neděli 20.11. se Sluníčka zúčastnila turnaje v Rokycanech. Holky se utkaly dvakrát s Talentem, dvakrát se Slavií a jednou s družstvem Rokycan. V prvním zápase bylo na holkách vidět, že se teprve rozehrávají a rozběhávají, příliš se nám nedařilo vypichovat volně letící míče a přebírat hráče. V dalších zápasech jsme zlepšili hru v obraně a z toho holky dokázaly vytěžit v útoku a dostat se snadno do zakončení. Zejmena se nám dařilo získat míče při rozehrávkách soupeře. Opět nás trochu potrápila koncovka a hráli jsme s brankáři chvílemi na vybíjenou.
Holky ale za celý turnaj zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.
Hrály: Klaudová, Schejbalová, Fryčková, Uhlářová V., Machová

DHC Plzeň B

Dnes jsme se vydali na turnaj do Rokycan a postupně jsme se utkali s týmy Talentu, Slavie VŠ a se Sluníčky DHC A. První zápas proti klukům z Talentu B byl takový „rozehřívací“. Bylo vidět, že se holky teprve rozkoukávají, ale i tak se jim podařilo obsazovat hráče s míčem i bez míče a hezké akce gólově zakončit. V dalším zápase proti klukům Slavie VŠ B už byla malinko vidět silová převaha. I přesto se holky nedaly a statečně bojovaly. Další zápas byl proti DHC A. Obě družstva se navzájem dobře obsazovala a byl vidět velice vyrovnaný souboj. V posledních dvou zápasech proti Talentu A a Slavii VŠ A už malinko převládala únava, jelikož některé hračky doplňovaly i další naše dva týmy.
I když nám někdy upadl míč, nebo jsme se rozhodovali pomalu, tak si holky zaslouží velkou pochvalu.😊
Hrály: Indráková, Kumpová, Vildmanová, Görnerová, Vrbová a Urbanczyková

DHC Plzeň C

Tým DHC „C“ se postupně utkal s týmy Talentu Plzeň, Rokycan „A“ a „B“, Kynžvartu a Slavie Plzeň. Ve všech utkáních se hráčky snažily, ale chyběl nám lepší pohyb do obrany a celkově lépe obsazovat hráčky nebo hráče soupeře. Také našemu pohybu nepomohlo, že hráčky odehrály tři zápasy bez střídání. Za hru v útoku musím hráčky pochválit, každá se dokázala gólově prosadit, a bylo k vidění i několik hezkých kombinací. Dále se podařilo i několik hezkých uvolnění a i střelba z výskoku. V brance se všechny hráčky prostřídaly a každá odchytala celé utkání. Celkově jsem z předvedené hry všech hráček spokojený, ale určitě víme, že musíme zapracovat na obranné činnosti.

Hrály: Šebellová, Nováková, Voráčková, Přerostová, Müllerová

Fotky zde.