Sluníčka na turnaji mini 4+1 v Chebu (19. 11. 2022)

| Přečteno 183x

Na další turnaj se vydala osmička odvážných Sluníček do Chebu opět vlakem. Už ve vlaku byla super nálada, protože přes noc nasněžilo a ten bílej nesmysl dokázal holky pěkně rozzářit. Po výstupu v Chebu začal první díl rozcvičky pod heslem: tref se do dospělého. Rozcvička měla velké tempo, holky ji odjely naplno.

V Chebu na nás čekali starší soupeři, ze kterých měly holky viditelný respekt. Objevovaly se hlášky typu: jsou moc velký, jsou moc silní, od nich to bolí, mají velkou ránu a nějaké další a i nějaká ta slza ukápla. Při zápasech holky ale dokázaly zabojovat a i přes určitý fyzický handicap díky bojovnosti a zarputilosti poměrně dobře větším a starším soupeřům sekundovaly. K vidění bylo i několik pohledných rychlých akcí od brankářky až po gól v soupeřově v brance. Celkově se holky začínají dobře uvolňovat do volných pozic a přes přihrávky či individuální průniky prosazovat do zakončení.
Cesta zpět byla opět samá koule. Hlášky typu „tref Aničku za lízátko“ fungovaly jen chvíli a pak koule již létaly úplně na každého. Ve vlaku byla opět super nálada, holky snědly společně všechno, co doma nafasovaly. I nějaká ta hra, básnička nebo písnička padla, za což spolucestující ve vlaku museli být štastni.

Hrály:

statečná a odvážná Klaudy Indráková, Linda Vildmanová, Eva Machová, Viki Uhlářová, Kája Fryčková, Kačka Klaudová, Danča Urbanczyková a nejodvážnější Barča Schejbalová

Asistovali:

nejlepší fotky Marek, nejhlasitější Anička a nejzkoulovanější Michal
Fotky zde.