Berušky na MINI 4+1 (Talent 6.11.2022)

| Přečteno 197x

Na nedělním turnaji v hale na 18. ZŠ jsme s Beruškami absolvovali 5 zápasů s chlapeckými týmy Talentu Plzeň, Slavie VŠ a Starým Plzencem.

V prvním utkání se Slavií A jsme se spíše rozkoukávali, ale postupem času jsme se zapojovali do hry a dokázali být zdatnými soupeři. Utkání s Plzencem jsme už od začátku uchopili do našich rukou a soupeře snadno přehrávali. Následovala ještě dvě těžká utkání s Talentem A a Slavií B, kde jsme bojovali proti dobrým chlapeckým týmům. Holky tvrdě bojovaly a postupně se odhodlaly k lepším řešením situací na hřišti. To nejlepší si nechaly holky na konec do utkání s Talentem A. Hrály odvážně, kolektivně a dokázaly dát góly, jak po výborných individuálních akcích, tak po souhře se spoluhráčkami. Bylo vidět, jak holky během turnaje získávaly zkušenosti s dobře bránícími a útočícími kluky, které nejlépe zúročily v posledním zápase.

Z turnaje odcházíme s dobrým pocitem. I v malém počtu jsme si dokázali poradit s náloží zápasů a posunout se zase o kousek dál. Jak již bylo zmíněno, holky odehrály celý turnaj proti klučičím soupeřům, čehož se zhostily výborně a hrály s chutí rvát se o každý centimetr hřiště. Pochvalu zaslouží i všichni, kteří se prostřídali v brance a postavili se často tvrdým a nepříjemným střelám.

Hrály:

Verča Bendová, Terka Čelustková, Anet Čolaková, Míša Lepší, Barča Pavízová, Nelly Šliková