Domácí turnaj 5+1 (15.10.2022)

| Přečteno 314x

V sobotu 15.10. se na hale 31.Zš uskutečnil druhý turnaj plzeňské ligy v kategorii MINI 5+1. Hrála se 7:30 minuty osobní obrana a 18 minut klasická hra.

Berušky se turnaje opět zúčastnily se dvěma, tentokrát vyrovnanými, družstvy.

 

DHC ŽLUTÉ

Tento tým odehrál tři velmi vydařená utkání proti Rokycanům, Talentu A a Kynžvartu. Holky byly ve všech utkáních skvěle v pohybu a na každé z nich byla znát chuť, dávat branky a získávat míče. Hlavně v osobní obraně holky ukázaly, že už moc dobře vědí, co je velká házená a ani jedna se nezalekla, když proti ní nastoupil větší a rychlejší kluk. Stále se nám sice moc nechce na branku při hře na postavenou obranu, ale byly vidět i pěkné akce a individuální uvolnění.

Hrály:

Bendová, Brůhová, Čelustková, Čolaková, Dobiášová, Mašková, Michalidesová, Šliková, Zapletalová, Zikmundovská, Žďánská

 

DHC RŮŽOVÉ

Tak jako jejich kolegyně, i tento tým odehrál tři utkání, avšak proti VŠ Klukům, Talnentu B a Hájům. Oproti ranní skupině byla hra holek více nejistá a pomalá. V osobce se nikomu nechtělo běhat a plynula z toho spousta ztracných míčů. I tak, ale v utkáních holky především dominovaly. Velkou jistotu pro holky byla obrana, ze které těžili a kterou jistili skvěle chytající brankářky.

Hrály:

Bergerová, Brožová, Duchková, Chovanová, Lepší, Majerčáková, Mildorfová, Troníčková, Urbanová, Zajíčková, Zelená