Přípravky 4+1 (16. 10. 2022 Cheb)

| Přečteno 296x

Na první pořádný výlet vláčkem se vydala Sluníčka v neděli 16. 10. 2022. A byla to samozřejmě klasika 🙂 Už na první zastávce Plzeň – jižní předměstí některá děvčata vybalila svačinu. Tradiční věta „Kdy už tam budeme“ zazněla překavpivě až ve Stříbře. No a skvělou tečku tomu dal přejezd „chebského oceánu“ v samém závěru. Pěší pochod k hale už jsme zvládli naprosto v pohodě a těšili se na první utkání.

Tentokrát jsme se sešli ve skvělém počtu 19 ti hráček, a tak nikdo nemusel přebíhat z týmu do týmu.

Ve skupině A startovaly dva naše týmy a utkaly se s týmy Kynžvartu, VŠ Plzeň A, Talentu A a B, a také ve vzájemnm derby. Kluci z Talentu byli opět nad naše síly, i když průběh už byl o malilinko vyrovnanější než minule. S ostatními soupeři jsme odehráli vyrovnané partie. Všechny hráčky se dostávaly do zakončení a všechny dávaly góly. Výborný turnaj dnes odehrála Deniska, která se, stejně jako ostatní, skvěle popasovala s většími a silnějšími protivníky. Holkám už se v každém utkání podařilo několik krásných akcí, a to nejen s individuálním zakončením, ale i po kolektivní hře a dvou nebo i třech přihrávkách. Daří se nám už víceméně dobře obsazovat soupeře, ještě stále ale stojíme ve špatném postavení a nedokážeme míče získávat.

Ve skupině B hrál náš třetí tým – DHC Plzeň C. Zde se holky utkaly postupně se dvěma týmy Chebu, jedním týmem z Rokycan, z Talentu a z VŠ Plzeň B. Zejména v prvních dvou utkáních holky hrály poměrně pozorně a předváděly bojovný výkon (v bojovnosti vynikala především Barunka). Svůj první turnaj velmi dobře odehrála Danča. Skvělý výkon dnes předvedla Terezka. V tomhle týmu bohužel stále bojujeme s menší koncentrací hráček (ta se ještě snižuje s odehranými minutami a přibývajícím zápasy). Nicméně i tady se všechny hráčky dostaly do střelby a většina z nich dala gól. Velké rezervy jsou ve vyhledávání a obsazování obránců, některá Sluníčka také bojují se špatnou technikou střelby. Ale to se určitě brzy zlepší!

DHC Plzeň A

Fryčková, Uhlářová V., Aichingerová, Kumpová, Machová, Voráčková

DHC Plzeň B

Schejbalová, Vildmanová, Šebellová, Slámová, Klaudová, Rybová

DHC Plzeň C

Müllerová,Vrbová, Lišková, Nováková, Uhlářová T., Görnerová, Urbanczyková

Fotky si můžete prohlédnout zde