Sluníčka na turnaji přípravek v Kynžvartu (1. 10. 2022)

| Přečteno 268x

Na další turnaj Plzeňské ligy Přípravek 4+1 vyrazila Sluníčka do Kynžvartu.

Bohužel i na tento turnaj jsme neodjeli kvůli poměrně velké marodce v kompletní sestavě.

Ale ty, které dorazily, opravdu bojovaly a turnaj si užily 🙂

Týmy byly tentokrát rozděleny do dvou skupin. V pokročilých si zahráli kluci z Talentu, holky z Kynžvartu, smíšený tým z HK Slavia VŠ Plzeň a dva týmy Sluníček. Ve skupině začínajících dětí si zahráli mladší kluci z Talentu, holky z Kyynžvartu, Chebu, smíšený tým z HK Slavia VŠ Plzeň a naše nejmladší Sluníčka.

Do starší skupiny jsme postavili dva vyrované týmy. Nejzkušenějším a nejlepším týmem skupiny byli jednoznačně kluci z Talentu, kteří nás přehrávali v pohybu i herním myšlení a kteří od nás dokázali získat spoustu míčů. V tomto zápase také oba naše týmy nedokázaly dát příliš mnoho gólů ani si vypracovat příliš šancí. Naopak ve všech ostatních zápasech holky předvedly velmi dobré výkony. Dobře už dokážeme obsazovat soupeře a výborně se i vidíme a chceme hrát kolektivně (bohužel oči vidí, ale ruce někdy příliš pomalu hodí, ale to se bude jistě zlepšovat). Lepší už byl také pohyb po hřišti. Vynikaly zejména Kája, Linda a Viky. Velké zlepšení bylo jasně vidět také u Barči. Výborně bránila Evička. Skvělé je, že téměř všechny hráčky se dokázaly gólově prosadit!

V mladší skupině potěšily trenéry svými výkony všechny hráčky. Každá několikrát vystřelila a každá dala gól! Tady se zatím (většinou díky nepozornosti) nedaří zcela obsazovat útočnice soupeře. Náš útok dost často ztroskotal na nechycení míče nebo nepřesné přihrávce. Ale i tak jsme několikrát skórovaly dokonce po dvou přesných přihrávkách 🙂

Jak už jsem zmínila v úvodu, holek nebylo moc, a tak si každá zahrála nejen za svůj tým, ale i v některém z ostatních týmů.

Všechny hráčky zaslouží pochvalu za snahu a bojovnost!

Fotky můžete vidět ve dvou albech na rajčeti zde a zde.

Hrály:

Voráčková, Fryčková, Machová, Vrbová, Müllerová, Uhlářová V., Indráková, Aichingerová, Fiřtová, Přerostová, Schejbalová, Vildmanová, Klaudová, Uhlářová T., Rybová.