Minižačky odstartovaly sezónu turnajem 4+1 (VŠ Plzeň 18. 9. 2022)

| Přečteno 322x

V neděli 18. 9. 2022 odstartovaly sezónu i Berušky – hráčky ročníku 2012 a 2013, a to na turnaji 4+1 konaném na Plzeňské Slávii v nafukovací hale na Poštovce.

Berušky měly zastoupení hned ve třech týmech – DHC A, DHC B, DHC C.

 

Tým DHC A nastoupil v nejsilnější skupině A. V této skupině byli holkám soupeři hoši z Talentu, hoši ze Slávie, dívky ze Slávie, Rokycany, Třemošná a Lázně Kynžvart.

Celkem jsme odehráli šest zápasů. Nejnáročnější byl ranní start, kdy jsme odehráli tři zápasy po sobě jen s 12minutovým oddechem mezi každým zápasem. I přesto první dva zápasy vypadaly velmi aktivně. Hráčky se hodně prosazovaly střelecky, a i v obraně byla snaha o obsazování útočníku. Ve třetím zápase jsme už trošku tahaly nohy. Chuť do střelby a uvolňování nám nechyběla, vracet do obrany, už se nám ale tolik nechtělo. Další tři zápasy zas byly o něco lepší i v obraně. Celkově si holky zaslouží pochvalu. Turnaj byl velmi náročný, neboť po celou dobu jsme měli jednu hráčku na střídání a holky se hodně snažily. Odměnou jim za jejich výkon byla spousta vstřelených branky.

Za DHC A hrály:

Bergerová, Duchková, Chovanová, Mašková, Michalidesová, Žďánská

 

Tým DHC B a C nastoupily ve skupině B, kde je čekali také hoši z Talentu, hoši ze Slávie, Rokycany a Kynžvart. Tyto týmy odehrály pět zápasu. Oba dva celky předvedly moc pěkné individuální akce a některé hráčky i přehled na hřišti v podobě získaných míčů i hezkých přihrávek spoluhráčkám. V obou týmech trošku vázla koncovka. Ne že by si nevybudovaly šance, ale zakončení doprostřed branky opravdu není úspěšné. I v obraně chybělo správné postavení k útočníkovi. Celkově ale určitě velký přínos pro všechny hráčky. Rozhodně jsem sledovala velkou chuť dávat branky u všech.

Svoji premiéru si v týmu B odehrála Míša Lepší, která se rozhodně nebála zapojit. I tyto dva týmy zaslouží pochvalu za předvedené výkony.

A pro mě jako pro trenéra turnaj ukázal zas spoustu námětů na čem dále pracovat.

Za DHC B hrály:

Bendová, Brůhová, Lepší, Mildorfová, Urbanová, Zajíčková, Zikmundovská

Za DHC C hrály:

Brožová, Čelůstková, Čoláková, Majerčáková, Troníčková, Zelená

 

Samozřejmě nesmíme zapomenout poděkovat našim fanouškům za jejich podporu.