Přípravky zahájily sezónu (HK Slavia VŠ Plzeň 17. 9. 2022)

| Přečteno 357x

DHC Plzeň A

Na sobotním turnaji změřily naše hráčky síly celkem se 4 soupeři, tedy proti třem klučičím týmům (2 z Talentu Plzeň a 1 z plzeňské Slavie) a proti 1 dívčímu týmu z plzeňské Slavie.

Celkově se nám dařilo dobře hráče obsazovat a bránit, ale mohly jsme daleko lépe získávat volně letící nebo kutálející míče. Příliš se holkám nedařilo uvolňovat se pro míče při rozehrání po gólu. Všechny holky měly chuť útočit a dát gól, všechny se dobře dostávaly do zakončení, kde nás chvílemi trápila koncovka. V každém zápase ale bylo vidět zlepšení a v posledním zápase už jsme tyto výše zmíněné nedostatky téměř eliminovali a dokud byla děvčata koncentrovaná, tak jsme v zápase dominovaly.

Holkám patří pochvala za nasazení a bojovnost během celého turnaje.

Hrály: Uhlářová V., Fryčková, Indráková, Kumpová, Machová, Schejbalová, Vildmanová

DHC Plzeň B a C

V těchto týmech jsme hráčky míchaly, aby si co nejvíce zahrály. Holkam se po celý turnaj dařilo dobře obsazovat hráče, ale příliš se nám nedařilo přerušovat. Holky chtěly táhnout na bránu a dávat góly, do příště musíme zapracovat na rychlejším rozhodování. Na holkách byla vidět chuť hrát házenou, bojovaly a rvaly se celý turnaj, i když proti nim stáli větší hráči, za to jim patří pochvala. Obrovskou pochvalu zaslouží Kačka, která přestože odehrála první turnaj byla jednou z klíčových hráček obou týmů a dávala spoustu gólů.

Hrály: Šebellová, Klaudová, Slámová, Aichingerová, Vrbová, Görnerová, Lišková, Uhlářová T.