Den s házenou na DHC Plzeň – 10.9.2022

| Přečteno 412x

S velkou radostí Vás zveme na den s házenou, který se uskuteční v sobotu 10.9.2022 v areálu 31.Zš. Připravena je spousta zajímavých aktivit, tak nezapomeňte dorazit.

Den s házenou odstartuje již v 10:00 na venkovním hřišti turnajem v miniházené pro všechny příchozí nadšence. Turnaj se bude hrát až do 12:00 a zapojit se můžete kdykoliv v průběhu celého dopoledne!

Ve 12:30 v hale 31.Zš startuje prvoligové utkání mladších dorostenek proti DHK Zora Olomouc, které je také jejich prvním ligovým utkání v této sezóně. Další premiéra čeká hned ve 14:30 naše starší dorostenky. Ty vyzvou na domácí palubovce stejného soupeře a my věříme, že se nám společně podaří vytvořit atmosféru hodnou domácího prostředí a dotáhneme naše dorostenecké týmy k vítězství a zisku důležitých bodů.

Od 16:00 budou venku na hřišti připravené dovednostní soutěže všeho druhu. Pokud tedy nestíháte dopolední program, určitě si nenechte ujít ten odpolední.

Den s házenou zakončí svým prvním domácím utkáním naše ženy – současné VICEMISTRYNĚ ČR. V druhém kole nejvyšší česko-slovenské soutěže – MOL Ligy se utkají také s týmem z Olomouce v 17:00. Ženská složka DHC Plzeň už za sebou má neúspěšný výjezd do Písku, kde prohrála vysoko 32:22 a doma bude určitě co napravovat. Buďte u toho s námi a pomozte utkání dotáhnout k vítězství!

Vezměte celou rodinu, kamarády a nebo sousedy a přijďte si s námi užít příjemný házenkářský den.