Starší příspěvky

(kromě 1 příspěvku v novinkách)

1. liga žen - DHC Plzeň 33 : 22 SK UP Olomouc

Vydáno dne 4. 11. 2019 (131 přečtení) (Celý článek)

Sedmým kolem pokračovala o víkendu 1. liga žen. Náše ženy ho odehrály na domácí palubovce, soupeřem bylo před zápasem páté družstvo SK UP Olomouc. Nic jiného než dva body nepřicházelo před utkáním v úvahu, podle toho také ženy přistoupily především k prvnímu poločasu. Ten ovládly 22:9 a druhý poločas se tak jen v poklidu dohrával. Po velmi dobrém výkonu si tak ženy připsaly další dva body do prvoligové tabulky a utíkají svým soupeřům. Na prvním místě mají náskok 2 bodů a navíc ještě jedno utkání k dobru.

1. liga žen - Lázně Kynžvart 17 : 27 DHC Plzeň

Vydáno dne 27. 10. 2019 (118 přečtení) (Celý článek)

4 výhry a 1 remíza. To je bilance našich žen po posledním utkání, které sehrály na hřišti Lázní Kynžvart. Svěřenkyně Richarda Řezáče si vybojovaly poločasové vedení o 2 branky a ve druhém poločase toto vedení bezpečně navyšovaly až na konečné vítězství o 10 gólů. Letos porazilo DHC stejného soupeře na jeho hřišti už podruhé, na začátku září se ženy radovaly z postupu do 3. kola poháru po výhře právě v Kynžvartu. Ve čtvrtek náš tým nestačil v již zmiňovaném 3. kole Českého poháru žen na interligový Písek, tímto výrazným vítězstvím si ženy alespoň spravily chuť a nadále potvrzují prozatimní dominanci v 1. lize žen.

1. liga žen - DHC Plzeň 31 : 18 Bohunice

Vydáno dne 20. 10. 2019 (192 přečtení) (Celý článek)

Naše ženy si upevnily první příčku v 1. lize žen. V 5. kole porazily Bohunice a nadále si drží také soutěžní neporazitelnost. Zároveň se naše hráčky také rozehrály před pohárovým zápasem, který nás čeká již tento čtvrtek, na domácí palubovce vyzveme osudové družstvo Písku. Další zápas v rámci 1. ligy žen pak na holky čeká v sobotu, kdy vyráží na hřiště Lázní Kynžvart.

1. liga žen - Jindřichův Hradec 27 : 27 DHC Plzeň

Vydáno dne 13. 10. 2019 (232 přečtení) (Celý článek)

Poprvé v nové sezóně nezažívají ženy po závěrečném hvizdu pocit vítězství. V Jindřichově Hradci vybojovaly "pouze" bod za remízu 27:27. V náročném zápase prohrávaly v poločase 15:13, pár vteřin před koncem ale naše hráčky dokonce o jeden gól vedly. Vítězství ztratily až z posledního devítimetrového hodu. V lize tak po remíze zůstavají hráčky plzeňského DHC nadále neporažené a se zápasem k dobru vedou tabulku 1. ligy žen.

1. liga žen - DHC Plzeň 27 : 24 HK Ivančice

Vydáno dne 5. 10. 2019 (255 přečtení) (Celý článek)

I po prvním domácím utkání zůstavají naše ženy stoprocentní! Svého soupeře z Ivančic v těžkém utkání porazily rozdílem tří branek, 27 : 24. Po vyrovnaném prvním poločase to na začátku poločasu druhého začalo vypadat slibně, domácí hráčky odskočily na výraznější rozdíl a zápas měly pod kontrolou. Soupeř se ale do zápasu vrátil, téměř vymazal vybudovaný náskok a ještě plzeňské DHC potrápil. Otočit vývoj už naštěstí hráčky Ivančic nestihly a z dvou bodů se tak mohl po závěrečném hvizdu radovat domácí celek.

Konečně doma!

Vydáno dne 3. 10. 2019 (169 přečtení) (Celý článek)

Naše ženy se o tomto víkendu konečně představí před domácím publikem. V sobotu od 15:00 na svém hřišti přivítají družstvo Ivančic. Domácí házenkářky budou chtít navázat na 2 body, které získaly už před třemi týdny a nadále si tak udržet stoprocetní bilanci. Dopomoci má k tomu právě podpora domácích fanoušků.

1. liga žen - Sokol Vršovice 22 : 32 DHC Plzeň

Vydáno dne 15. 9. 2019 (271 přečtení) (Celý článek)

Na úspěšný vstup do poháru navázaly ženy včera i v rámci ligového utkání. První zápas sezóny 2019/20 odehrály naše děvčata na půdě pražských Vršovic a po poměrně vyrovnaném 1. poločase urvaly vítězství na svou stranu, navíc výryzným desetibrankovým rozdílem.

2. kolo Českého poháru - Házená Kynžvart 19 : 22 DHC Plzeň

Vydáno dne 7. 9. 2019 (258 přečtení) (Celý článek)

Úspěšně vstoupily do nové sezóny naše ženy, které dnes odehrály utkání Českého poháru. Los jim přiřkl soupeře z Kynžvartu, na jehož palubovce dnes od dvou hodin odpoledne nastoupily. Po vítězství 6:12 v prvním poločase přišel na řadu vyrovnanější poločas druhý, ve kterém naše ženy musely udržet vedení. To se jim nakonec povedlo a domů tak jedeme s vítězstvím 19:22 a postupem do 3. kola!

První ostré utkání čeká ženy v rámci Českého poháru!

Vydáno dne 5. 9. 2019 (174 přečtení) (Celý článek)

Dlouhá, více než měsíc a půl dlouhá fyzická a taktická příprava je již minulostí a na řadu přichází ostré zápasy. První soutěžní utkání odehrají ženy v sobotu na hřišti Lázní Kynžvart, kde se s domácím celkem utkají v rámci 2. kola Českého poháru žen. Zápas začíná ve 14:00.

Závěr přípravy ženy zvládly, ovládly turnaj v Otrokovicích!

Vydáno dne 1. 9. 2019 (316 přečtení) (Celý článek)

Už jenom dva týdny dělí ženské družstvo DHC Plzeň od prvního soutěžního utkání v rámci 1. ligy žen 2019/2020. Po čtyřech přátelských utkáních s německými kluby a dvojzápase s interligovým Pískem zamířily ženy tento pátek na turnaj do Otrokovic, kde je mělo čekat minimálně 5 střetnutí s českými a slovenskými kluby. Nakonec si po postupu do hlavní skupiny zahrály ženy ještě o jeden zápas více. Ani v jednom zápase ale nenarazily na přemožitele a domů se tak vrácí s celkovým triumfem!

Přátelské utkání - DHC Plzeň 20 : 35 Regensburg, DHC Plzeň 18 : 34 Regensburg

Vydáno dne 25. 8. 2019 (278 přečtení) (Celý článek)

Dvojzápasem s účastníkem 3. německé Bundesligy, který navíc obsadil v loňské sezóně 2. místo, poračovala příprava našich žen na novou sezónu. Plzeňské DHC prohrálo proti velmi kvalitnímu soupeři jasně obě dvě utkání, která se hrála na plzeňské Lokomotivě. Obě utkání využil trenér domácího celku alespoň jako nesmírně náročný trénink zaměřený na spolupráci spojek s pivotem.

Přátelské utkání - DHC Plzeň 29 : 28 Sokol Písek

Vydáno dne 21. 8. 2019 (301 přečtení) (Celý článek)

Po páteční prohře o 7 branek se přátelské utkání žen mezi naším týmem a interligovým Sokolem Písek opakovalo na domácí palubovce. Vyrovnané utkání dopadlo tentokráte lépe pro nás a ve čtvrtém přátelském utkání před novou sezónou tak naše ženy slavily třetí vítězství, tentokráte o jeden jediný gól.

Přátelské utkání - Sokol Písek 33 : 26 DHC Plzeň

Vydáno dne 16. 8. 2019 (345 přečtení) (Celý článek)

Po dvou vítězných duelech nad německým týmem Fichtelgebirge vyrazily ženy na přátelské utkání do Písku. Soupeř, který definitivně orazítkoval náš loňský sestup do 1. ligy byl stejně jako v posledních vzájemných měření sil i tentokráte úspěšný a zvítězil o 7 branek.