DHC Plzeň - dámský handballový klub

Starší příspěvky

Ženy DHC Plzeň prohrály v Olomouci (18. 5. 2019)

Vydáno dne 18. 5. 2019 (346 přečtení) (Celý článek)

Opět ve velmi zúžené sestavě odjely hráčky DHC Plzeň k poslednímu interligovému utkání do Olomouce.

Ženy po velkém boji podlehly Písku (12. 5. 2019)

Vydáno dne 12. 5. 2019 (546 přečtení) (Celý článek)

Poslední domácí utkání žen v této sezóně přineslo opět dramatickou podívanou.

MOL liga žen - DHC Plzeň - HC Zlín (8. 5. 2019)

Vydáno dne 8. 5. 2019 (406 přečtení) (Celý článek)

Ženy v dalším kole play-out MOL ligy v domácím prostředí nestačily na Zlín.

Ženy DHC Plzeň poprvé bodovaly v play-out (DHC Plzeň - Zora Olomouc 4. 5. 2019)

Vydáno dne 4. 5. 2019 (424 přečtení) (Celý článek)

Ženy se poprvé představily v nadstavbové části před domácím publikem.

Ženy DHC Plzeň z Písku body nepřivezly (1. 5. 2019)

Vydáno dne 1. 5. 2019 (345 přečtení) (Celý článek)

Druhé utkání play out odehrály ženy DHC Plzeň v Písku.

MOL liga žen - HC Zlín - DHC Plzeň (28. 4. 2019)

Vydáno dne 28. 4. 2019 (261 přečtení) (Celý článek)

O první body v nadstavbové části bojovaly dnes ženy ve Zlíně.

Pozvánka pro fanoušky na Play-out MOL ligy žen

Vydáno dne 24. 4. 2019 (487 přečtení) (Celý článek)

Česko-slovenská MOL liga dospěla do svého finiše.

MOL liga žen - Poruba - DHC Plzeň (13. 4. 2019)

Vydáno dne 13. 4. 2019 (303 přečtení) (Celý článek)

Ženy DHC Plzeň odehrály poslední utkání základní části MOL ligy v Ostravě - Porubě.

Ženy DHC Plzeň porazily Bánovce (6. 4. 2019)

Vydáno dne 7. 4. 2019 (332 přečtení) (Celý článek)

Po delší pauze se ženy DHC Plzeň opět představily před domácím publikem. Soupeř tentokrát přijel ze slovenských Bánovců.

Pozvánka na MOL Ligu (DHC Plzeň - Bánovce nad Bebravou 6. 4. 2019 od 14:00 h)

Vydáno dne 4. 4. 2019 (141 přečtení) (Celý článek)

Po téměř měsíční přestávce se ženy DHC Plzeň znovu představí před domácím publikem.

Hrát se bude v sobotu 6. 4. 2019 od 14:00 h.

Ženy DHC Plzeň ve Veselí neuspěly (29. 3. 2019)

Vydáno dne 29. 3. 2019 (192 přečtení) (Celý článek)

V pátek 29. 3. 2019 zajížděly ženy DHC Plzeň k dalšímu venkovnímu zápasu do Veselí nad Moravou.

MOL liga ženy DHC Plzeň - DHK Baník Most 9. 3. 2019

Vydáno dne 9. 3. 2019 (442 přečtení) (Celý článek)

Sympatický výkon předvedly ženy DHC Plzeň proti momentálně nejlepšímu českému týmu v MOL lize - DHK Baník Most.

Pozvánka na MOL ligu (DHC Plzeň - DHK Baník Most - 9. 3. 2019 od 18:30 h)

Vydáno dne 6. 3. 2019 (255 přečtení) (Celý článek)

Srdečně zveme fanoušky na další domácí utkání žen.

Ženy DHC Plzeň v Prešově neuspěly (1. 3. 2019)

Vydáno dne 1. 3. 2019 (377 přečtení) (Celý článek)

Ani druhý zápas na Slovensku body nepřinesl.

Ženy DHC Plzeň na lídra soutěže nestačily (Iuventa Michalovce 28. 2. 2019)

Vydáno dne 28. 2. 2019 (373 přečtení) (Celý článek)

Slovenskou dvouzápasovou pouť zahájily ženy DHC Plzeň utkáním proti lídru tabulky Iuventě Michalovce.

Ženy DHC Plzeň vyráží na Slovensko

Vydáno dne 26. 2. 2019 (355 přečtení) (Celý článek)

V tomto týdnu čeká ženy DHC Plzeň náročný dvojzápas na palubovkách slovenských soupeřů.

MOL liga ženy DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc 23. 2. 2019

Vydáno dne 24. 2. 2019 (391 přečtení) (Celý článek)

Po výborném výkonu zůstaly body doma.

Pozvánka na MOL Ligu (DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc 23. 2. 2019 od 16:00 h)

Vydáno dne 20. 2. 2019 (217 přečtení) (Celý článek)

Srdečně zveme všechny fanoušky na sobotní domácí utkání žen.

MOL liga žen - Duslo Šala - DHC Plzeň (16. 2. 2019)

Vydáno dne 17. 2. 2019 (388 přečtení) (Celý článek)

Do utkání v Šale jsme šli s představou vyzkoušet hráčky na pozicích, kde by měly mít své místo.

Novým trenérem družstva žen je Richard Řezáč

Vydáno dne 5. 2. 2019 (1126 přečtení) (Celý článek)

Dovolujeme si oficiálně informovat, že novým trenérem družstva žen je Richard Řezáč.

Ženy DHC Plzeň přivezly po skvělém výkonu body z Písku (2. 2. 2019)

Vydáno dne 2. 2. 2019 (547 přečtení) (Celý článek)

Vynikající týmový výkon podpořený excelentními zákroky Elišky Šibrové v brance předvedly dnes ženy DHC Plzeň v písecké obloukovce.

Změna u družstva žen

Vydáno dne 1. 2. 2019 (641 přečtení) (Celý článek)

Výbor DHC Plzeň na svém mimořádném zasedání rozhodl o dočasné změně u družstva žen.

DHC vrátilo Zlínu podzimní porážku (DHC Plzeň – HC Zlín - Mol liga 27.1.)

Vydáno dne 27. 1. 2019 (396 přečtení) (Celý článek)

Poslední lednovou neděli zavítal do Plzně soused z tabulky osmý HC Zlín. I když nutno dodat, že mnohem bohatší soused, protože před utkáním měl Zlín 13 bodů oproti osmi plzeňským.

Porážka na půdě vicemistra (DHC Slavia Praha - DHC Plzeň - Mol liga 20.1. 2019)

Vydáno dne 21. 1. 2019 (385 přečtení) (Celý článek)

Do prvního kola druhé poloviny soutěže vstupovaly hráčky Plzně s jasnou snahou zopakovat svůj výkon z prvního utkání sezony, kdy favorita důkladně potrápily.

Pokus o třetí vítězství v řadě se nezdařil (DHC Plzeň – DHC Sokol Poruba - Mol liga 12. 1. 2019)

Vydáno dne 13. 1. 2019 (315 přečtení) (Celý článek)

První polovinu základní části Mol ligy uzavřelo DHC na vlastním hřišti utkáním s Porubou. Vzhledem k nemocím a zraněním (Franzová, Oravcová, Holečková, Krausová, Fousková a Formanová) si premiéru v Molce odbyla dorostenka Bára Nosková. A nevedla si rozhodně špatně.

Ženy DHC přivezly první body ze hřiště soupeře ze slovenských Bánovců (HK Gabor Bánovce nad Bebravou -DHC Plzeň 6.1.)

Vydáno dne 7. 1. 2019 (370 přečtení) (Celý článek)

DHC Plzeň poprvé v Mol lize cestovalo na Slovensko, na hřiště posledního celku Mol ligy do Bánovců nad Bebravou. I přes to, že podle všeho bylo DHC favoritem, bylo předem jasné, že nás na Slovensku nečeká lehký zápas. Domácí povzbuzeni poslední domácí remízou s Porubou a s podporou domácího prostředí kladli od první minuty poměrně velký odpor. DHC se sice dostalo do vedení v osmé minutě  a drželo ho až do závěrečného hvizdu, ale po celý zápas se nedokázalo odtrhnout o více než 4 branky.

DHC po velmi slabém výkonu nepostupuje do semifinále (Český pohár - DHC Plzeň - SHK Veselí nad Moravou 20.12.2018)

Vydáno dne 21. 12. 2018 (321 přečtení) (Celý článek)

Opakování posledního podzimního kola přineslo čtvrtfinále Českého poháru.

DHC postupuje do čtvrtfinále poháru (Český pohár -Sokol Vršovice - DHC Plzeň 13.11.)

Vydáno dne 14. 11. 2018 (423 přečtení) (Celý článek)

Ženy DHC postupují mezi osm nejlepších družstev v rámci Českého poháru. Rozhodl o tom osmifinálový zápas s prvoligovými Vršovicemi, který skončil vysokým vítězstvím DHC 15:35.

Tak to konečně klaplo (DHC Plzeň - Veselí nad Moravou 11.11.2018)

Vydáno dne 12. 11. 2018 (525 přečtení) (Celý článek)

V posledním interligovém zápase roku 2018 před reprezentační přestávkou přijel do Plzně loňský medailista - celek Veselí nad Moravou.

DHC trápilo mistra jen do poločasu (MOL liga DHK Baník Most - DHC Plzeň 3.11.2018)

Vydáno dne 4. 11. 2018 (461 přečtení) (Celý článek)

V dalším kole MOL ligy, hrál nováček z Plzně na půdě mistra v Mostě a začal jako opravdový nováček zbytečně zakřiknutě. Za sedm minut prohrával 4:0 a nevypadalo to s ním dobře. Nikdo by si v té chvíli nevsadil, že DHC povede za dalších třináct minut 9:10. Ale stalo se. Úspěch slavil zvýšený důraz a pohyb v obraně i útoku. Do poločasu sice domácí otočili na 16:13, ale tým DHC se za svůj výkon v této půlhodince rozhodně stydět nemusel. Částečnou pochvalou mu byl i poločasový křik v domácí kabině.

Lídr Mol ligy vyučoval v Plzni (MOL liga - DHC Plzeň – Iuventa Michalovce 27.10.)

Vydáno dne 28. 10. 2018 (476 přečtení) (Celý článek)

Už při pohledu na postavy hráček během rozcvičování bylo jasné, kdo je favoritem. Přesto domácí nezačali úplně špatně, i když z nich byl cítit příliš velký respekt ke slovenskému favoritovi.

Z Hané bez bodu (MOL liga – DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň 20.10.)

Vydáno dne 21. 10. 2018 (406 přečtení) (Celý článek)

Nováček se vydal na Hanou s velmi těžkým úkolem – pokusit se obrat domácí Olomouc o nějaký ten bod. Olomouc je doma velmi silná, vždyť zatím jako jediná zde obrala o bod zatím vedoucí Michalovce a celkem hladce porazila i do té doby vedoucí Veselí. Jedná se tedy o jeden z nejkvalitnějších týmů interligy, s vznikající lavičkou plnou hráček, které by někde jinde byly v základní sestavě.

Příliš krutá porážka (MOL liga – DHC Plzeň - Slovan Duslo Šala 13. 10. 2018)

Vydáno dne 13. 10. 2018 (494 přečtení) (Celý článek)

V krásném podzimním odpoledni, které lákalo spíše na procházku přírodou, se sešla v lochotínské hale opět velmi slušná návštěva. Důvodem byl zápas MOL ligy mezi nováčkem DHC Plzeň a slovenským vicemistrem Slovanem

Duslo Šala. Šala byla jasným favoritem. Vždyť v sázkových kancelářích byl kurs na Slovenky 1,05:1.

Pozvánka na MOL Ligu (DHC Plzeň - Duslo Šala 13. 10. 2018 od 16:00 h)

Vydáno dne 9. 10. 2018 (374 přečtení) (Celý článek)

Po čtyřech odehraných kolech jsou ženy DHC se čtyřmi získanými body ve středu tabulku spolu se Slavií Praha, Mostem a právě svým dalším soupeřem v pátém kole, slovenským vicemistrem, Slovanem Duslo Šala.

Osmnáctiletá Věra Oravcová hvězdou utkání MOL ligy (MOL liga – DHC Plzeň - Sokol Písek 22.9.2018)

Vydáno dne 22. 9. 2018 (606 přečtení) (Celý článek)

Utkání třetího kola předcházela charitativní akce pro Zdendu Hejduka, našeho kamaráda a výborného házenkářského brankáře, který onemocněl zákeřnou nemocí ASL. Hráčky obou týmů přispěly na léčbu této nemoci stejně jako mnoho diváků, za což jim děkujeme. Snad si přitom spoustu z nás uvědomí, že život a zdraví je mnohem cennější než spoustu dalších věcí, včetně vítězství v utkání. Trenéři obou týmů si symbolicky oblékli bílá trika s logem“ Bojujeme za Zdendu“ a domácí hráčky se v nich rozcvičovaly.

Pozvánka na utkání žen DHC Plzeň - Sokol Písek (22. 9. 2018 od 14:00 h)

Vydáno dne 21. 9. 2018 (269 přečtení) (Celý článek)

Házenkářky DHC Plzeň ve třetím domácím zápase podpoří léčbu Zdeňka Hejduka, který onemocněl zákeřnou nemocí ALS. Utkání začne v sobotu 22. 9. 2018 od 14:00 h v hale 31. ZŠ Plzeň a ženy DHC Plzeň nastoupí proti Sokolu Písek.

Zbytečně ztracené body (MOL liga – HC Zlín DHC Plzeň- 16.9.2018)

Vydáno dne 17. 9. 2018 (425 přečtení) (Celý článek)

K prvnímu interligovému zápasu v cizím prostředí zavál los DHC na palubovku HC Zlín.

První ligové body pro nováčka z Plzně (MOL liga - DHC Plzeň- Bemaco ŠŠK Prešov 9.9.2018)

Vydáno dne 11. 9. 2018 (719 přečtení) (Celý článek)

Pěkný výkon v zápase se Slavií opět přilákal do lochotínské haly obrovské množství fanoušků. Tentokrát to nebyla tak hezká a bezstarostná házená jako ve středu se Slavií, ale body zůstaly v Plzni.

Nováček prohnal vicemistra (MOL liga - DHC Plzeň - DHC Slavia Praha 5.9.2018)

Vydáno dne 5. 9. 2018 (959 přečtení) (Celý článek)

První interligový zápas DHC Plzeň v historii klubu přilákal do haly extrémní množství diváků, kteří vytvořili v hale neuvěřitelnou atmosféru.

Poslední příprava žen na jedničku (Otrokovice 31.8. - 1.9.2018)

Vydáno dne 3. 9. 2018 (642 přečtení) (Celý článek)

Poslední příprava žen DHC před středeční interligovou premiérou se Slavií se jmenovala Jiskra Handball Cup v Otrokovicích. Na turnaji sice nestartovala družstva slavných jmen ani žádný mistr své země, ale turnaj beze zbytku splnil to, co jsme potřebovali.

Premiérový start žen DHC Plzeň v nejbližší soutěži se blíží

Vydáno dne 31. 8. 2018 (562 přečtení) (Celý článek)

Téměři již jen hodiny dělí družstvo žen DHC Plzeň od premiérového startu v nejvyšší soutěži.

Ženy DHC Plzeň po dvou třetinách přípravy

Vydáno dne 27. 8. 2018 (656 přečtení) (Celý článek)

Nováček interligy se začal připravovat v domácím prostředí 1. srpna. Dvoufázové tréninky byly kombinací tréninků s fitness trenérkami v novém fitcentru na Doubravce, atletických tréninků s Lukášem, který si právem vysloužil přezdívku Satan, a tréninků s míčem v domácí hale.

Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Sportovní Plzeň Nadace sportující mládeže