DHC Plzeň - dámský handballový klub

Starší příspěvky

(kromě 1 příspěvku v novinkách)

DHC trápilo mistra jen do poločasu (MOL liga DHK Baník Most - DHC Plzeň 3.11.2018)

Vydáno dne 4. 11. 2018 (240 přečtení) (Celý článek)

V dalším kole MOL ligy, hrál nováček z Plzně na půdě mistra v Mostě a začal jako opravdový nováček zbytečně zakřiknutě. Za sedm minut prohrával 4:0 a nevypadalo to s ním dobře. Nikdo by si v té chvíli nevsadil, že DHC povede za dalších třináct minut 9:10. Ale stalo se. Úspěch slavil zvýšený důraz a pohyb v obraně i útoku. Do poločasu sice domácí otočili na 16:13, ale tým DHC se za svůj výkon v této půlhodince rozhodně stydět nemusel. Částečnou pochvalou mu byl i poločasový křik v domácí kabině.

Lídr Mol ligy vyučoval v Plzni (MOL liga - DHC Plzeň – Iuventa Michalovce 27.10.)

Vydáno dne 28. 10. 2018 (288 přečtení) (Celý článek)

Už při pohledu na postavy hráček během rozcvičování bylo jasné, kdo je favoritem. Přesto domácí nezačali úplně špatně, i když z nich byl cítit příliš velký respekt ke slovenskému favoritovi.

Z Hané bez bodu (MOL liga – DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň 20.10.)

Vydáno dne 21. 10. 2018 (236 přečtení) (Celý článek)

Nováček se vydal na Hanou s velmi těžkým úkolem – pokusit se obrat domácí Olomouc o nějaký ten bod. Olomouc je doma velmi silná, vždyť zatím jako jediná zde obrala o bod zatím vedoucí Michalovce a celkem hladce porazila i do té doby vedoucí Veselí. Jedná se tedy o jeden z nejkvalitnějších týmů interligy, s vznikající lavičkou plnou hráček, které by někde jinde byly v základní sestavě.

Příliš krutá porážka (MOL liga – DHC Plzeň - Slovan Duslo Šala 13. 10. 2018)

Vydáno dne 13. 10. 2018 (322 přečtení) (Celý článek)

V krásném podzimním odpoledni, které lákalo spíše na procházku přírodou, se sešla v lochotínské hale opět velmi slušná návštěva. Důvodem byl zápas MOL ligy mezi nováčkem DHC Plzeň a slovenským vicemistrem Slovanem

Duslo Šala. Šala byla jasným favoritem. Vždyť v sázkových kancelářích byl kurs na Slovenky 1,05:1.

Pozvánka na MOL Ligu (DHC Plzeň - Duslo Šala 13. 10. 2018 od 16:00 h)

Vydáno dne 9. 10. 2018 (219 přečtení) (Celý článek)

Po čtyřech odehraných kolech jsou ženy DHC se čtyřmi získanými body ve středu tabulku spolu se Slavií Praha, Mostem a právě svým dalším soupeřem v pátém kole, slovenským vicemistrem, Slovanem Duslo Šala.

Osmnáctiletá Věra Oravcová hvězdou utkání MOL ligy (MOL liga – DHC Plzeň - Sokol Písek 22.9.2018)

Vydáno dne 22. 9. 2018 (425 přečtení) (Celý článek)

Utkání třetího kola předcházela charitativní akce pro Zdendu Hejduka, našeho kamaráda a výborného házenkářského brankáře, který onemocněl zákeřnou nemocí ASL. Hráčky obou týmů přispěly na léčbu této nemoci stejně jako mnoho diváků, za což jim děkujeme. Snad si přitom spoustu z nás uvědomí, že život a zdraví je mnohem cennější než spoustu dalších věcí, včetně vítězství v utkání. Trenéři obou týmů si symbolicky oblékli bílá trika s logem“ Bojujeme za Zdendu“ a domácí hráčky se v nich rozcvičovaly.

Pozvánka na utkání žen DHC Plzeň - Sokol Písek (22. 9. 2018 od 14:00 h)

Vydáno dne 21. 9. 2018 (111 přečtení) (Celý článek)

Házenkářky DHC Plzeň ve třetím domácím zápase podpoří léčbu Zdeňka Hejduka, který onemocněl zákeřnou nemocí ALS. Utkání začne v sobotu 22. 9. 2018 od 14:00 h v hale 31. ZŠ Plzeň a ženy DHC Plzeň nastoupí proti Sokolu Písek.

Zbytečně ztracené body (MOL liga – HC Zlín DHC Plzeň- 16.9.2018)

Vydáno dne 17. 9. 2018 (270 přečtení) (Celý článek)

K prvnímu interligovému zápasu v cizím prostředí zavál los DHC na palubovku HC Zlín.

První ligové body pro nováčka z Plzně (MOL liga - DHC Plzeň- Bemaco ŠŠK Prešov 9.9.2018)

Vydáno dne 11. 9. 2018 (573 přečtení) (Celý článek)

Pěkný výkon v zápase se Slavií opět přilákal do lochotínské haly obrovské množství fanoušků. Tentokrát to nebyla tak hezká a bezstarostná házená jako ve středu se Slavií, ale body zůstaly v Plzni.

Nováček prohnal vicemistra (MOL liga - DHC Plzeň - DHC Slavia Praha 5.9.2018)

Vydáno dne 5. 9. 2018 (768 přečtení) (Celý článek)

První interligový zápas DHC Plzeň v historii klubu přilákal do haly extrémní množství diváků, kteří vytvořili v hale neuvěřitelnou atmosféru.

Poslední příprava žen na jedničku (Otrokovice 31.8. - 1.9.2018)

Vydáno dne 3. 9. 2018 (454 přečtení) (Celý článek)

Poslední příprava žen DHC před středeční interligovou premiérou se Slavií se jmenovala Jiskra Handball Cup v Otrokovicích. Na turnaji sice nestartovala družstva slavných jmen ani žádný mistr své země, ale turnaj beze zbytku splnil to, co jsme potřebovali.

Premiérový start žen DHC Plzeň v nejbližší soutěži se blíží

Vydáno dne 31. 8. 2018 (383 přečtení) (Celý článek)

Téměři již jen hodiny dělí družstvo žen DHC Plzeň od premiérového startu v nejvyšší soutěži.

Ženy DHC Plzeň po dvou třetinách přípravy

Vydáno dne 27. 8. 2018 (478 přečtení) (Celý článek)

Nováček interligy se začal připravovat v domácím prostředí 1. srpna. Dvoufázové tréninky byly kombinací tréninků s fitness trenérkami v novém fitcentru na Doubravce, atletických tréninků s Lukášem, který si právem vysloužil přezdívku Satan, a tréninků s míčem v domácí hale.

Memoriál Karla Šulce Odborník na on-line pojištění GENERALI PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Nadace sportující mládeže