DHC Plzeň - dámský handballový klub


VŠECHNY VÍKENDOVÉ AKCE AŽ DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENY!!!!

datum den ženy starší dorky mladší dorky starší žačky mladší žačky minižačky přípravka
14.3. so 15:00 DHC - Kynžvart PLZ liga Kynžvart 5+1 skupina A, DHC Plzeň
15.3. ne 16:00 DHC - Most 14:00 DHC - Most
holky Rokycany (nehraje DHC B)
16.3. po
17.3. út
18.3. st
19.3. čt
20.3. Minicup Háje
21.3. so PLZ liga Cheb (nehraje DHC A, B) Minicup Háje Přípravka 4+1 DHC Plzeň
22.3. ne 12:30 DHC Plzeň - Veselí kluci Talent Minicup Háje
23.3. po
24.3. út
25.3. st
26.3. čt
27.3.
28.3. so Minikemp 9:00 - 12:00 holky Tachov (nehraje DHC A) Minižačky 4+1 Rokycany
29.3. ne Regionální kvalifikace Desetiboj 5+1 skupina B, Tachov
30.3. po
31.3. út
1.4. st
2.4. čt
3.4.
4.4. so
DHC turnaj 2008 a mladší
5.4. ne 17:00 SK UP Olomouc - DHC 15:00 Slavia - DHC 13:00 Slavia - DHC 5.kolo ŽL. - Most
5+1 skupina C, Kynžvart
6.4. po
7.4. út
8.4. st
9.4. čt
10.4.
11.4. so
12.4. ne
13.4. po
14.4. út
15.4. st
16.4. čt
17.4. Chebská hvězdička Chebská hvězdička
18.4. so


Minikemp Kynžvart 12:30 - 15:30 Minikemp Kynžvart 9:00 - 12:00 Chebská hvězdička Chebská hvězdička
19.4. ne 16:00 DHC - Kobylisy 12:00 DHC - Kobylisy 14:00 DHC - Kobylisy
kluci Rokycany Chebská hvězdička Chebská hvězdička
20.4. po
21.4. út
22.4. st
23.4. čt
24.4.
25.4. so
PLZ liga DHC 5+1 skupina A Talent Přípravka 4+1 Šťáhlavy
26.4. ne 14:00 Otrokovice -DHC 14:15 Ostrava Zábřeh - DHC 12:00 Otrokovice - DHC Aprílový pochod Aprílový pochod / holky Cheb (nehraje DHC A, B, C) Aprílový pochod Aprílový pochod
27.4. po
28.4. út
29.4. st
30.4. čt
1.5.
2.5. so 16:00 DHC - Havl. Brod
3.5. ne 16:00 DHC - Zlín 14:00 DHC - Zlín PLZ liga VŠ Plzeň Minižačky 4+1 Talent
4.5. po
5.5. út
6.5. st
7.5. čt
8.5. Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
9.5. so
14:00  Olomouc - DHC 11:00 Olomouc - DHC Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
10.5. ne 17:00 DHC - Kunovice Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
11.5. po
12.5. út
13.5. st
14.5. čt
15.5.
16.5. so 6.Kolo ŽL - DHC Plzeň
17.5. ne
Minikemp DHC 9:00 - 12:00

5+1 skupina B, Šťáhlavy / 6+1 skupina C, HC Plzeň (bez osobky a shotů)

18.5. po
19.5. út
20.5. st
21.5. čt
22.5. Turnaj Ivančice (2010)
23.5. so Kobylisy Cup Kobylisy Cup (2008) Turnaj Ivančice (2010)
24.5. ne Kobylisy Cup holky SVŠ (nehraje DHC B, C) / Kobylisy Cup (2008) Turnaj Ivančice (2010) Přípravka 4+1 Kynžvart
25.5. po
26.5. út
27.5. st
28.5. čt
29.5.
30.5. so
kluci VŠ Plzeň
31.5. ne PLZ liga HC Plzeň
Minižačky 4+1 Kynžvart (medaile)
1.6. po
2.6. út
3.6. st
4.6. čt
5.6. Desetiboj finále
6.6. so Desetiboj finále 5+1 skupina B, Rokycany Přípravka 4+1, Slavia VŠ Plzeň / Mináček (Sl. Praha)
7.6. ne Desetiboj finále 5+1 skupina A, Slavia VŠ Plzeň / Mináček (Sl. Praha)
8.6. po
9.6. út
10.6. st
11.6. čt
12.6. Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
13.6. so Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
14.6. ne Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
15.6. po
16.6. út
17.6. st
18.6. čt
19.6. Turnaj krajských výběrů Plzeň
20.6. so Turnaj krajských výběrů Plzeň
21.6. ne Turnaj krajských výběrů Plzeň
22.6. po
23.6. út
24.6. st
25.6. čt
26.6.
27.6. so
28.6. ne
29.6. po
30.6. út

1. - 8. 7. 2020 Eurofest - Koper (Slovinsko)

10. - 13. 8. 2020 Starší žákyně - tréninky DHC Plzeň

16. - 22. 8. 2020 Letní soustředění Tachov (od nejmenších až po starší žákyně)

27. - 30. 8. 2020 Stupava Cup (mladší žákyně, starší žákyně, mladší dorostenky)

27. - 30. 8. 2020 Mezinárodní turnaj Francie (starší dorostenky)




Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Oknotherm Sportovní Plzeň Handball Kempa Vodárna Plzeň