DHC Plzeň - dámský handballový klub


 

datum den ženy starší dorky mladší dorky starší žačky mladší žačky minižačky přípravka
11.1. so 2.kolo ŽL. Ostrava Poruba 5+1 sk. C - Rokycany
12.1. ne
holky Tachov 4+1 Talent
13.1. po
14.1. út
15.1. st Kemp hn. Nymburk
16.1. čt Kemp hn. Nymburk
17.1. Kemp hn. Nymburk Turnaj Písek (2008)
18.1. so Kemp hn. Nymburk Turnaj Písek (2008) 5+1 sk. B - DHC
19.1. ne Turnaj Písek (2008)
20.1. po
21.1. út
22.1. st
23.1. čt
24.1. Turnaj Žirovnice Turnaj Ivančice 2007
25.1. so Turnaj Žirovnice PLZ liga DHC Turnaj Ivančice 2007
26.1. ne Turnaj Žirovnice Turnaj Ivančice 2007 / holky Rokycany (nehraje DHC B) 5+1 sk. A - DHC
27.1. po
28.1. út
29.1. st
30.1. čt
31.1. Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň
1.2. so
2.2. ne
3.2. po
4.2. út
5.2. st
6.2. čt
7.2.
8.2. so 16:00 DHC - Vršovice 12:00 DHC - Veselí 14:00 DHC - Vršovice 3.kolo ŽL - Olomouc
9.2. ne
10.2. po
11.2. út
12.2. st
13.2. čt
14.2.
15.2. so Minikemp 12:30 - 15:30 Minikemp 9:00 - 12:00
16.2. ne 16:00 DHC - Písek 14:00 DHC - Písek
17.2. po
18.2. út
19.2. st
20.2. čt
21.2.
22.2. so
11:00 Háje - DHC kluci DHC Plzeň
23.2. ne 15:30 HK Ivančice - DHC

Turnaj DHC Plzeň
24.2. po
18:15 HC - DHC
25.2. út
26.2. st
27.2. čt
28.2.
29.2. so
1.3. ne 16:00 DHC - J. Hradec 12:00 DHC - J. Hradec 14:00 DHC - J. Hradec
2.3. po
3.3. út
4.3. st
5.3. čt
6.3.
7.3. so 17:00 Bohunice - DHC 4.kolo ŽL. - Zlín
8.3. ne 16:30 Poruba- DHC 14:30 Poruba - DHC 4.kolo ŽL. - Zlín
9.3. po
10.3. út
11.3. st
12.3. čt
13.3.
14.3. so 15:00 DHC - Kynžvart PLZ liga Kynžvart
15.3. ne 16:00 DHC - Most 14:00 DHC - Most
Minikemp DHC 9:00 - 12:00
16.3. po
17.3. út
18.3. st
19.3. čt
20.3. Minicup Háje
21.3. so PLZ liga Cheb (nehraje DHC A, B) Minicup Háje
22.3. ne kluci Talent Minicup Háje
23.3. po
24.3. út
25.3. st
26.3. čt
27.3.
28.3. so Minikemp 9:00 - 12:00 holky Tachov (nehraje DHC A)
29.3. ne Regionální kvalifikace Desetiboj
30.3. po
31.3. út
1.4. st
2.4. čt
3.4.
4.4. so
DHC turnaj 2008 a mladší
5.4. ne 17:00 SK UP Olomouc - DHC 15:00 Slavia - DHC 13:00 Slavia - DHC 5.kolo ŽL. - Most
6.4. po
7.4. út
8.4. st
9.4. čt
10.4. Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
11.4. so Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
12.4. ne Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
13.4. po
14.4. út
15.4. st
16.4. čt
17.4. Chebská hvězdička Chebská hvězdička
18.4. so


Minikemp Kynžvart 12:30 - 15:30 Minikemp Kynžvart 9:00 - 12:00 Chebská hvězdička Chebská hvězdička
19.4. ne 16:00 DHC - Kobylisy 12:00 DHC - Kobylisy 14:00 DHC - Kobylisy

Chebská hvězdička Chebská hvězdička
20.4. po
21.4. út
22.4. st
23.4. čt
24.4.
25.4. so
PLZ liga DHC
26.4. ne 14:00 Otrokovice -DHC 14:15 Ostrava Zábřeh - DHC 12:00 Otrokovice - DHC Aprílový pochod Aprílový pochod / holky Cheb (nehraje DHC A, B, C) Aprílový pochod Aprílový pochod
27.4. po
28.4. út
29.4. st
30.4. čt
1.5.
2.5. so 16:00 DHC - Havl. Brod
3.5. ne 16:00 DHC - Zlín 14:00 DHC - Zlín PLZ liga VŠ Plzeň
4.5. po
5.5. út
6.5. st
7.5. čt
8.5. Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
9.5. so
14:00  Olomouc - DHC 11:00 Olomouc - DHC Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
10.5. ne 17:00 DHC - Kunovice Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
11.5. po
12.5. út
13.5. st
14.5. čt
15.5.
16.5. so 6.Kolo ŽL.
17.5. ne 6.Kolo ŽL.
18.5. po
19.5. út
20.5. st
21.5. čt
22.5.
23.5. so Kobylisy Cup Kobylisy Cup (2008)
24.5. ne Kobylisy Cup holky SVŠ (nehraje DHC B, C) / Kobylisy Cup (2008)
25.5. po
26.5. út
27.5. st
28.5. čt
29.5.
30.5. so PLZ liga HC Plzeň? kluci VŠ Plzeň
31.5. ne PLZ liga HC Plzeň?
1.6. po
2.6. út
3.6. st
4.6. čt
5.6. Desetiboj finále
6.6. so Desetiboj finále
7.6. ne Desetiboj finále
8.6. po
9.6. út
10.6. st
11.6. čt
12.6. Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
13.6. so Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
14.6. ne Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
15.6. po
16.6. út
17.6. st
18.6. čt
19.6. Turnaj krajských výběrů Plzeň
20.6. so Turnaj krajských výběrů Plzeň
21.6. ne Turnaj krajských výběrů Plzeň
22.6. po
23.6. út
24.6. st
25.6. čt
26.6.
27.6. so
28.6. ne
29.6. po
30.6. út

1. - 8. 7. 2020 Eurofest - Koper (Slovinsko)




Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Sportovní Plzeň Nadace sportující mládeže