DHC Plzeň - dámský handballový klub


Kalendář na další sezónu

datum den ženy starší dorky mladší dorky starší žačky mladší žačky minižačky přípravka
6.9. Turnaj Vršovice (2007)
7.9. so 14:00 - Kynžvart - DHC Plzeň (Český pohár) Minikemp Tachov Turnaj Vršovice / Minikemp Tachov (r. 2007)
8.9. ne Turnaj Vršovice (2007)
9.9. po
10.9. út
11.9. st
12.9. čt
13.9. Turnaj Žirovnice
14.9. so 16:00 Vršovice - DHC
14:00 Vršovice - DHC Turnaj Žirovnice holky Kynžvart (nehraje DHC A, B, C)
15.9. ne
13:00 Veselí - DHC
Turnaj Žirovnice kluci Talent 5+1 sk. B - VŠ Plzeň
16.9. po
17.9. út
18.9. st
19.9. čt
20.9.
21.9. so PLZ liga DHC Hájecká 6+1
22.9. ne 13:00 Písek - DHC 17:00 Písek - DHC Minikemp Tachov 5+1 sk. A - DHC Plzeň / 5+ 1 sk. C - Rokycany 4+1 Cheb
23.9. po
24.9. út
25.9. st
26.9. čt
27.9.
28.9. so holky DHC Plzeň
29.9. ne seminář pro trenéry DHC Plzeň kluci Rokycany 4+1 Cheb
30.9. po
1.10. út
2.10. st
3.10. čt 17:45 DHC - HC
4.10.
5.10. so 15:00 DHC - Ivančice 13:00 DHC - Háje Minikemp DHC 9:00 - 12:00
6.10. ne PLZ liga Kynžvart (nehraje DHC A, B) Minikemp DHC 9:00 - 12:00 5+1 sk. C - Cheb
7.10. po
8.10. út
9.10. st
10.10. čt
11.10.
12.10. so 18:00 J. Hradec - DHC 16:00 J. Hradec - DHC 14:00 J. Hradec - DHC kluci Talent 5+1 DHC Plzeň (2010 a mladší)
13.10. ne holky Cheb (nehraje DHC A) 5+1 sk. A - Talent
14.10. po
15.10. út
16.10. st
17.10. čt
18.10.
19.10. so 15:00 DHC - Bohunice PLZ liga VŠ Plzeň ? Turnaj Milevsko 4+1 Rokycany / 6+1 Mináček Slavia Praha
20.10. ne 16:00 DHC - Poruba 14:00 DHC - Poruba PLZ liga VŠ Plzeň ? Turnaj Milevsko 5+1 sk. B - Tachov 4+1 Cheb
21.10. po
22.10. út
23.10. st
24.10. čt
25.10. Tachovský dortík
26.10. so Minikemp DHC 12:30 - 15:30 Minikemp DHC 9:00 - 12:00 Tachovský dortík
27.10. ne 16:00 Kynžvart - DHC 16:00 Most - Plzeň 14:00 Most - DHC Tachovský dortík
28.10. po
29.10. út
30.10. st
31.10. čt
1.11. Turnaj Háje Tachovský dortík 07/08
2.11. so Turnaj Háje Tachovský dortík 07/08
3.11. ne 17:00 DHC - SK UP Olomouc 13:00 DHC - Slavia 15:00 DHC - Slavia Turnaj Háje Tachovský dortík 07/08
4.11. po
5.11. út
6.11. st
7.11. čt
8.11.
9.11. so PLZ liga Cheb (nehraje DHC A, B) 5+1 sk. C - Kynžvart / 6+1 Milevsko
10.11. ne 16:00 Kobylisy - DHC 12:00 Kobylisy - DHC 14:00 Kobylisy - DHC holky DHC Plzeň 4+1 Talent
11.11. po
12.11. út
13.11. st
14.11. čt
15.11.
16.11. so Kvalifikace ŽL. / turnaj Milevsko holky VŠ Plzeň 6+1 Pardubice 2010 a 2011
17.11. ne 16:00 DHC - Otrokovice 12:00 DHC - Ostrava Zábřeh 14:00 DHC - Otrokovice Kvalifikace ŽL. kluci Šťáhlavy 6+1 Pardubice 2010 a 2011 4+1 Rokycany
18.11. po
19.11. út
20.11. st
21.11. čt
22.11.
23.11. so DHC Turnaj výběrů
24.11. ne DHC Turnaj výběrů 5+1 sk. A - Šťáhlavy
25.11. po
26.11. út
27.11. st
28.11. čt
29.11.
30.11. so 12:00 Havl. Brod - DHC 9:00 Zlín - DHC 9:00 Zlín - DHC 1. kolo ŽL. 5+1 sk. C - DHC
1.12. ne 1. kolo ŽL. holky DHC Plzeň
2.12. po
3.12. út
4.12. st
5.12. čt
6.12. Turnaj Háje 07/ Turnaj Most 08
7.12. so Turnaj Háje 07 / Turnaj Most 08 5+1 sk. A - VŠ Plzeň
8.12. ne 16:00 DHC - Kunovice 12:00 DHC - Olomouc 14:00 DHC - Olomouc Výběry na Kemp HN Nymburk Turnaj Háje 07 / Turnaj Most 08
9.12. po
10.12. út
11.12. st
12.12. čt
13.12.
14.12. so PLZ liga Tachov 5+1 sk. B - DHC 4+1 Šťáhlavy
15.12. ne holky Kynžvart 4+1 Šťáhlavy
16.12. po
17.12. út
18.12. st
19.12. čt
20.12.
21.12. so
22.12. ne
23.12. po
24.12. út
25.12. st
26.12. čt
27.12.
28.12. so
29.12. ne
30.12. po
31.12. út
1.1. st
2.1. čt
3.1.
4.1. so
5.1. ne
6.1. po
7.1. út
8.1. st
9.1. čt
10.1.
11.1. so 2.kolo ŽL. 5+1 sk. C - Rokycany
12.1. ne 2.kolo ŽL. holky Tachov 4+1 Talent
13.1. po
14.1. út
15.1. st Kemp hn. Nymburk
16.1. čt Kemp hn. Nymburk
17.1. Kemp hn. Nymburk
18.1. so Kemp hn. Nymburk 5+1 sk. B - DHC
19.1. ne
20.1. po
21.1. út
22.1. st
23.1. čt
24.1.
25.1. so PLZ liga DHC
26.1. ne holky Rokycany (nehraje DHC B) 5+1 sk. A - DHC
27.1. po
28.1. út
29.1. st
30.1. čt
31.1. Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň Ples DHC Plzeň
1.2. so
2.2. ne
3.2. po
4.2. út
5.2. st
6.2. čt
7.2.
8.2. so 16:00 DHC - Vršovice 12:00 DHC - Veselí 14:00 DHC - Vršovice 3.kolo ŽL.
9.2. ne 3.kolo ŽL.
10.2. po
11.2. út
12.2. st
13.2. čt
14.2.
15.2. so Minikemp 12:30 - 15:30 Minikemp 9:00 - 12:00
16.2. ne 16:00 DHC - Písek 14:00 DHC - Písek
17.2. po
18.2. út
19.2. st
20.2. čt
21.2.
22.2. so HC - DHC Háje - DHC kluci DHC Plzeň
23.2. ne 15:30 HK Ivančice - DHC HC - DHC Háje - DHC Turnaj DHC Plzeň
24.2. po
25.2. út
26.2. st
27.2. čt
28.2.
29.2. so
1.3. ne 16:00 DHC - J. Hradec 12:00 DHC - J. Hradec 14:00 DHC - J. Hradec
2.3. po
3.3. út
4.3. st
5.3. čt
6.3.
7.3. so 17:00 Bohunice - DHC 4.kolo ŽL.
8.3. ne 13:00 Poruba- DHC 15:00 Poruba - DHC 4.kolo ŽL.
9.3. po
10.3. út
11.3. st
12.3. čt
13.3.
14.3. so 15:00 DHC - Kynžvart PLZ liga Kynžvart ?
15.3. ne 16:00 DHC - Most 14:00 DHC - Most PLZ liga Kynžvart ? Minikemp DHC 9:00 - 12:00
16.3. po
17.3. út
18.3. st
19.3. čt
20.3.
21.3. so PLZ liga Cheb (nehraje DHC A, B)
22.3. ne kluci Talent
23.3. po
24.3. út
25.3. st
26.3. čt
27.3.
28.3. so Minikemp 9:00 - 12:00 holky Tachov (nehraje DHC A)
29.3. ne
30.3. po
31.3. út
1.4. st
2.4. čt
3.4.
4.4. so 5.kolo ŽL. DHC turnaj 2008 a mladší
5.4. ne 17:00 SK UP Olomouc - DHC 13:00 Slavia - DHC 11:00 Slavia - DHC 5.kolo ŽL.
6.4. po
7.4. út
8.4. st
9.4. čt
10.4. Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
11.4. so Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
12.4. ne Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup Prague Handball Cup
13.4. po
14.4. út
15.4. st
16.4. čt
17.4. Chebská hvězdička Chebská hvězdička
18.4. so 16:00 DHC - Kobylisy 12:00 DHC - Kobylisy 14:00 DHC - Kobylisy Chebská hvězdička Chebská hvězdička
19.4. ne Minikemp DHC 12:30 - 15:30 Minikemp DHC 9:00 - 12:00 Chebská hvězdička Chebská hvězdička
20.4. po
21.4. út
22.4. st
23.4. čt
24.4.
25.4. so Ostrava Zábřeh - DHC PLZ liga DHC
26.4. ne 15:00 Otrokovice -DHC Ostrava Zábřeh - DHC 13:00 Otrokovice - DHC holky Cheb (nehraje DHC A, B, C)
27.4. po
28.4. út
29.4. st
30.4. čt
1.5.
2.5. so 16:00 DHC - Havl. Brod
3.5. ne 16:00 DHC - Zlín 14:00 DHC - Zlín PLZ liga VŠ Plzeň
4.5. po
5.5. út
6.5. st
7.5. čt
8.5. Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
9.5. so 16:00 Kunovice - DHC 14:00  Olomouc - DHC 11:00 Olomouc - DHC Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
10.5. ne Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce Memoriál Karla Šulce
11.5. po
12.5. út
13.5. st
14.5. čt
15.5.
16.5. so 6.Kolo ŽL.
17.5. ne 6.Kolo ŽL.
18.5. po
19.5. út
20.5. st
21.5. čt
22.5.
23.5. so PLZ liga Tachov (nehraje DHC A, B)
24.5. ne holky SVŠ (nehraje DHC B, C)
25.5. po
26.5. út
27.5. st
28.5. čt
29.5.
30.5. so PLZ liga HC Plzeň? kluci VŠ Plzeň
31.5. ne PLZ liga HC Plzeň?
1.6. po
2.6. út
3.6. st
4.6. čt
5.6. Desetiboj finále
6.6. so Desetiboj finále
7.6. ne Desetiboj finále
8.6. po
9.6. út
10.6. st
11.6. čt
12.6. Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
13.6. so Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
14.6. ne Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár Kynžvartský pohár
15.6. po
16.6. út
17.6. st
18.6. čt
19.6.
20.6. so
21.6. ne
22.6. po
23.6. út
24.6. st
25.6. čt
26.6.
27.6. so
28.6. ne
29.6. po
30.6. út



Memoriál Karla Šulce PLZEŇSKÝ KRAJ podporuje mladé házenkářky Handball Kempa Sportovní Plzeň Nadace sportující mládeže