Starší příspěvky

(kromě 1 příspěvku v novinkách)

Únorový turnaj starších žaček (23. 2. 2020)

Vydáno dne 23. 2. 2020 (226 přečtení) (Celý článek)

V neděli 23. 2. 2020 se sešly v hale 31. ZŠ starší žačky z HK Slavia VŠ Plzeň, HC Plzeň a zavítaly k nám i soupeřky z Mostu. DHC Plzeň postavilo do turnaje dva vyrovnané týmy.

Žákovská liga 3. kolo (Olomouc 8. 2. 2020)

Vydáno dne 8. 2. 2020 (184 přečtení) (Celý článek)

Třetí kolo Žákovské ligy umožnilo starším žačkám poznat další z moravských měst - tentokrát Olomouc.

Plzeňská liga starších žaček (Dhc Plzeň 25.1.2020)

Vydáno dne 25. 1. 2020 (251 přečtení) (Celý článek)

První lednový turnaj starších žaček pořádalo DHC Plzeň v domací hale.

Žákovská liga 2. kolo (11. 1. 2020 Ostrava)

Vydáno dne 11. 1. 2020 (271 přečtení) (Celý článek)

Žákovská liga dopřeje DHC Plzeň v letošní sezóně spoustu zajímavých výletních míst. Prvním z nich byla Ostrava.

Plzeňská liga starších žaček (14. 12. 2019 Slavoj Tachov)

Vydáno dne 15. 12. 2019 (261 přečtení) (Celý článek)

V sobotu 14. 12. 2019 se zúčastnily starší žačky turnaje Plzeňské ligy v Tachově. Pro hráčky DHC Plzeň to byl první turnaj dlouhodobé soutěže (většina soupeřek ale už za sebou první turnaj měla). V dlouhodobé soutěži se týmy střetnou třikrát každý s každým a hraje se znovu od začátku (výsledky podzimních turnajů nebudou mít žádný vliv).

Žákovská liga starších žaček (DHC Plzeň 30. 11. 2019)

Vydáno dne 30. 11. 2019 (274 přečtení) (Celý článek)

Žákovská liga starších žaček odstartovala! Hráčky DHC Plzeň přivítaly v úvodním kole v domácí kole soupeře, se kterými ještě nehrály: FK Hvězda Cheb, Sokol Kobylisy a DHK Lokomotiva Liberec. Čtvrtými soupeřkami byly hráčky Milevska, se kterými jsme v této sezóně již jednou prohrály na turnaji na Hájích.

Memoriál Jiřího Vápenky (Háje 1.-3.11.2019)

Vydáno dne 2. 11. 2019 (305 přečtení) (Celý článek)

První listopadový víkend vyrazily starší žačky DHC Plzeň na tradiční turnaj do pražských Håjů.

Plzeňská liga starších žaček (19. 10. 2019 HK Slavia VŠ Plzeň)

Vydáno dne 19. 10. 2019 (325 přečtení) (Celý článek)

Dalším turnajem pokračovala dnes Plzeňská liga. Tentokrát se hrálo v nafukovací hale "na Poštovce" a pořádala HK Slavia VŠ Plzeň.

Plzeňská liga starších žaček (6. 10. 2019 Lázně Kynžvart)

Vydáno dne 6. 10. 2019 (259 přečtení) (Celý článek)

V neděli 6.10. odcestovalo družstvo DHC Plzeň "B" na druhý turnaj Plzeňské ligy, který se konal v Lázních Kynžvart, a kde jsme odehráli 4 utkání.

Plzeňská liga starších žaček (DHC Plzeň 21. 9. 2019)

Vydáno dne 21. 9. 2019 (367 přečtení) (Celý článek)

V sobotu 21. 9. odstartovala Plzeňská liga starších žaček. Hrálo se v hale 31. ZŠ Plzeň, a tak měly hráčky DHC Plzeň výhodu domácího prostředí.

Plzeňská liga je rozdělena do dvou částí: kvalifikační (z té postoupí vítěz přímo do Žákovské ligy) a nadstavbové (tam se budeme potkávat i s týmy z Karlovarského kraje a bude se bojovat o vítěze Plzeňské ligy).

Žirovnický pohár (13.-15.9.2019)

Vydáno dne 14. 9. 2019 (284 přečtení) (Celý článek)

Druhý zářijový víkend zavítaly starší žačky DHC Plzeň již tradičně na Vysočinu na Žirovnický pohár.